Bednarek vs Rynkowski - Kto to wygra Bitwę na głosy? (SONDA)

przejdź do komentarzy

Już jutro wielki finał!

bitwa na głosy bitwa na głosy/TVP
Już jutro wielki finał drugiej edycji programu Bitwa na głosy.

Za nami dziewięć tygodni wokalnych, tanecznych i aktorskich zmagań na scenie! Nie było lekko - setki godzin prób, nieprzespanych nocy, przejechanych kilometrów, łzy radości i smutku.

Już w sobotę przekonamy się kogo najbardziej pokochali widzowie - zespół prowadzony przez Kamila Bednarka czy grupę Ryszarda Rynkowskiego?

Obie drużyny stoczą ostateczną Bitwę. Walczyć będą o zwycięstwo i nagrodę - 100 tysięcy złotych, którą przeznaczą na wybrany przez siebie cel charytatywny. Zespół Ryszarda wesprze Fundację Elbląg, natomiast drużyna Kamila Fundację Rozwój.

Finaliści walczyć będą także o szansę wystąpienia w specjalnym 11. odcinku Bitwy, który w całości będzie poświęcony zwycięskiej grupie.

W odcinku finałowym na pewno nie zabraknie dużych emocji, mocnych wrażeń i świetnej muzyki. Na scenie pojawią się wszyscy artyści i ich zespoły, którzy na tę specjalną okazję przygotowali nowe utwory w oryginalnych odsłonach.

Czekamy z niecierpliwością na ostateczną Bitwę, pamiętajcie - już jutro o 20:05 w TVP 2.

A tymczasem zapraszamy do głosowania - Kto Waszym zdaniem powinien zostać zwycięzcą Bitwy na głosy? Kamil Bednarek czy Ryszard Rynkowski? Głosujcie!


Bednarek vs Rynkowski - Kto to wygra Bitwę na głosy? (SONDA)
Drużyna Kamila Bednarka

Bednarek vs Rynkowski - Kto to wygra Bitwę na głosy? (SONDA)
Drużyna Ryszarda Rynkowskiego

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!