Będzie polska Moda na sukces

przejdź do komentarzy

<i>Grzeszni i bogaci</i>, czyli parodia ulubionego tasiemca babć.

piotr adamczyk piotr adamczyk/ © KAPiF
Jesienią TVN przygotowuje kilka nowych seriali. Nie ma sensu opisywać każdego z osobna, chociaż dwa z nich wydają się szczególnie ciekawe.

Hitem ma być Naznaczony, serial owiany nutką tajemnicy. TVN zapowiada go jako hit jesieni. W rolach głównych zobaczymy m.in. Piotra Adamczyka, Annę Dereszowską, Przemysława Sadowskiego, Dorotę Segdę, Andrzeja Grabowskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Borysa Szyca, Daniela Olbrychskiego, Tamarę Arciuch i Roberta Więckiewicza

O czym jest serial?

Tadeusz Kral, będzie wiódł spokojne życie u boku żony i córki, dopóki nie spotka Nieznajomego. Kral będzie musiał zmierzyć się zarówno z tajemniczym człowiekiem, jak i z własną przeszłością - tak jego fabułę opisuje onet.pl

Kolejną propozycją jest polska, prześmiewcza wersja Mody na sukces. Wątpliwe, by przyciągnęła przed ekrany babcie. Ta parodia amerykańskiego tasiemca pełna jest wątków miłosnych, zdrady, romansów i zbrodni.

W rolach głównych: Magdalena Stużyńska jako Marjon Karter i Rejczel Karter, Rafał Rutkowski w podwójnej roli Alfreda i Manfreda Forrester, Bartek Kasprzykowski w roli Rodżera Blejka, Hanna Śleszyńska jako Rołz, czy też Bohdan Łazuka jako Łiljam Forrester.
 


Będzie polska Moda na sukces
fot. TVN

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!