Ben Affleck wróci do Jennier Lopez? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Kiedyś byli najgorętszą parą w Hollywood.

jennifer lopez jennifer lopez/© Fame/Flynet
Tam gdzie dwóch się rozwodzi, prasa szuka winnego trzeciego. Zaraz po ogłoszeniu przez Bena Afflecka (42 l.) i Jennifer Garner (43 l.) rozwodu media zaczęły się rozglądać za panią, z którą Ben mógłby mieć romans. I oto znalazł się trop prowadzący do... byłej narzeczonej aktorka. Mowa o Jennifer Lopez (45 l.), która była z Affleckiem w latach 2002-2004.

Aktor podarował JLo różowy pierścionek zaręczynowy wart 1,5 miliona dolarów. Jednak zamiast ślubu, było wielkie odwoływanie. Dlaczego narzeczeni niemal z dnia na dzień odwołali ceremonię? Podobno Ben przestraszył się intercyzy, którą do podpisania dała mu ukochana.

W każdym razie, amerykańska prasa huczy od plotek, że to właśnie dla JLo Ben zostawił rodzinę. Podobno uczucie Bena do Jenn nigdy się nie wypaliło, a regularny kontakt, który utrzymywali byli kochankowie doprowadzał do szaleństwa żonę Afflecka.

Każdy mówi i JLo i Benie, ich powrót do siebie jest nieunikniony. Flirtowali ze sobą na rozdaniu Oscarów, wysyłają do siebie masę maili. Jenn miała tego dość - zdradza informator.


Szykuje się skandalik roku?


Ben Affleck wróci do Jennier Lopez? (FOTO)

Ben Affleck wróci do Jennier Lopez? (FOTO)

Ben Affleck wróci do Jennier Lopez? (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!