Ben Affleck zaniedbuje żonę i dzieci

przejdź do komentarzy

Cały swój czas poświęca na promocję nowego filmu.

ben affleck ben affleck/Fame/Flynet
Życie nie zawsze wygląda tak jak na lukrowanych fotografiach w kolorowych magazynach. Przez ostatnich kilka miesięcy na zdjęciach mogliśmy oglądać szczęśliwą rodzinę Bena Afflecka i Jennifer Garner.

Jeśli razem nie wybierali dyni, nie spacerowali, to na pewno robili zakupy na targu z ekologiczną żywnością. Zawsze jako szczęśliwa rodzina bez problemów. Stąd być może mylne przekonanie, że małżeństwo Afflecka jest jednym z niewielu w Hollywood, które nie przechodzi kryzysów.

Okazuje się bowiem, że ostatnie miesiące są dla rodziny Bena bardzo trudne. Ojciec i mąż poświęca cały czas na promocję filmu Operacja Argo. Jest to jego niemal autorski film – jest reżyserem, producentem i gra główną rolę.

Ben chce zgarnąć Oscara za ten film, to stało się jego obsesją. Spędza niemal cały czas w trasie promując dzieło, prawie w ogóle nie spędza czasu z Jen. Myślę, że to dla nich przełomowy moment – stwierdził informator Star Magazine.

Tymczasem Jennifer Garner poświęca swoją karierę na wspieranie męża i opiekę nad dziećmi. Nie dziwi zatem fakt, że między małżonkami coraz częściej dochodzi do kłótni.


Ben Affleck zaniedbuje żonę i córki

Ben Affleck zaniedbuje żonę i córki

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!