Bey Z nie chcą by TE INFORMACJE ujrzały światło dzienne!

przejdź do komentarzy

Nie. Ich małżeństwo nie jest idealne.

beyonce beyonce/Instagram
Najbardziej wpływowa para w show biznesie przeżywa problemy, o których bardzo chciałby usłyszeć cały plotkarski światek. Wiadomo, że za wizerunek Beyonce (33 l.) i jej męża, Jaya Z (45 l.), odpowiada sztab najlepszych na świecie agentów. Małżonkowie mają wydawać się być wiecznie w sobie zakochani, zgodni i perfekcyjni, niestety, mamy kilka dowodów na to, że wcale tak nie jest. Pamiętacie nagranie z windy po gali MET, na którym było widać, jak Solange okłada swojego szwagra?

Life&Style opublikował informacje o dziennikarzu, który zamierza obsmarować najbardziej wpływową parę w show biznesie w pewnej książce. Wiadomo, że "dzieło" ma ujawnić wszystkie zdrady, których dopuścili się małżonkowie, uzależnienia rapera i nielegalne biznesy! Wierząc w doniesienia autorki książki, pani Taraborelli, Jay Z i Beyonce mieli rozstać się już 4 razy, jednak przed rozwodem uchroniła ich wspólna fortuna. Miliarderzy mieli kłócić się tak zawzięcie i często, że znajomi doradzili im terapię. Do tego w książce mają znaleźć się szczegóły romansu rapera z Ritą Orą i jego nieprzyzwoitych relacji z Rachel Roy.

Jeśli książka o sekretach związku Jaya Z i Beyonce faktycznie ujrzy światło dzienne i pokona wpływy najpotężniejszej pary w show biznesie, na pewno trafi do naszych rąk!


Bey Z nie chcielyby TE INFORMACJE ujrzały światło dzienne!

Bey Z nie chcielyby TE INFORMACJE ujrzały światło dzienne!

Bey Z nie chcielyby TE INFORMACJE ujrzały światło dzienne!

Bey Z nie chcielyby TE INFORMACJE ujrzały światło dzienne!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!