Beyonce i Jay Z nie rozstaną się prędko! Mamy dowód!

przejdź do komentarzy

Dobre wieści?

beyonce beyonce/Instagram
Podobno Beyonce (33 l.) oczekuje kolejnego dziecka. Owszem na rzeczy jest radosna nowina, ale niestety nie dotyczy ona błogosławionego stanu żony Jaya Z (44 l.).

Pewna amerykańska rozgłośnia radiowa właśnie ogłosiła, że najpotężniejsza para w show biznesie pracuje razem nad wspólną płytą! Bey Z nagrywają krążek... razem.

Niektórzy są zdania, że plotki o ciąży Bey są potrzebne do poprawienia wizerunku małżonków i zwrócenia na nich uwagi. W końcu nie ma nic piękniejszego od zakochanych ludzi oczekujących bobasa.

W zeszłym roku media również zapłodniły królową Bey. Prasa posłużyła się zdjęciem piosenkarki z wyraźnie wydętym brzuszkiem. Wściekła diwa opublikowała oświadczenie, w którym wyznała, że jest zdegustowana postępowaniem ludzi, którzy żyją jej życiem. Dzisiaj jej agenci milczą jak myszy i proponują Beyonce, by w masowała się po brzuchu, gdy tylko ujrzy paparazzi.

Być może Blue Ivy zamiast siostrzyczki dostanie nową płytę rodziców. Chyba że, Bey pozwoliła sobie na jednoczesne bycie w ciąży oraz nagrywanie i promocję kolejnego krążka.

Może jej świetni agenci zaplanowali jej taką drogę wzbogacania się o kolejne miliony.


Beyonce i Jay Z nie rozstaną się prędko! Mamy dowód!

Beyonce i Jay Z nie rozstaną się prędko! Mamy dowód!

Beyonce i Jay Z nie rozstaną się prędko! Mamy dowód!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!