Beyonce i Jay Z: Po porodzie będzie rozwód!

przejdź do komentarzy

O nie!

beyonce beyonce/© Fame/Flynet
Beyonce (34 lub 36 l.) powinna być już rozwódką i matką samotnie wychowującą drużynę piłkarską. Dokładnie tak by było, gdybyśmy wierzyli we wszystkie doniesienia z kolorowej prasy. Na razie Bey nadal jest żoną Jaya Z (45 l.) i mamą Blue Ivy. Być może piosenkarka jest też w ciąży, ale na razie ona i jej agent milczą jak zaklęci, gdy prasa ujawnia coraz to nowe szczegóły jej stanu.

Miniony tydzień przyniósł nam następujące informacje - diwa jest w czwartym miesiącu ciąży, cierpi na mdłości i ma straszne humory. Tabloid przytacza nawet historię, jak to piosenkarka w furii miała rzucić w męża swoim telefonem komórkowym, jednak zamiast w rapera, trafiła w obraz.

Z magazynu Life&Style dowiemy się również, że gwiazda podjęła decyzję odnośnie swojej przyszłości - zaraz po porodzie weźmie rozwód. Teraz z troski o swoje drugie dziecko woli wstrzymać się od wizyt w sądzie.

Ciekawa plotka, ciekawa. Tym bardziej, że zachodnie portale dysponują nowymi zdjęciami piosenkarki, na których zawsze towarzyszy jej mąż.

 


Beyonce i Jay Z: Po porodzie bedzie rozwód!

Beyonce i Jay Z: Po porodzie bedzie rozwód!

Beyonce i Jay Z: Po porodzie bedzie rozwód!

Beyonce i Jay Z: Po porodzie bedzie rozwód!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!