Beyonce i Jay Z w separacji?

przejdź do komentarzy

Beyonce już o tym rozmyśla!

beyonce beyonce/© Fame/Flynet, tumbrl
Rozwody i separacja w świecie gwiazd są wiecznie modne. Niektóre potrafią mocno zaskoczyć. Kto by pomyślał, że na przykład Orlando Bloom i Miranda Kerr postanowią się rozejść. Zanosi się na to, że to nie będzie jedyne rozstanie, które zszokuje opinię publiczną.

Jak informuje HollywoodLife nad separacją rozmyśla teraz Beyonce! Skąd u niej taki pomysł? Gwiazda uważa, że jej mąż Jay Z jest zbyt samolubny i nie potrafi stawiać rodziny na pierwszym miejscu. Co ważne, Bey jest teraz w Australii, bo tak zaplanowano jej trasę koncertową. Jay Z natomiast koncertuje po Europie, a to kalendarz jego żony był ustalony jako pierwszy - w ogóle nie wziął go pod uwagę. W efekcie para widziała się raptem przez 3 dni, kiedy wybrała się razem na mały odpoczynek. Poza tym gwiazdor nie widzi ani małżonki, ani małej Blue Ivy. Podobno para nie może się też porozumieć w kwestii planów związanych z kolejnymi koncertami w lecie przyszłego roku.

Artystka czuje się ostatnio jak samotna matka i jest na tyle rozżalona, że nie zawahałaby się pójść do sądu. Powinna to zrobić?

Beyonce i Jay Z w separacji?

Beyonce i Jay Z w separacji?

Beyonce i Jay Z w separacji?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!