Beyonce już dostała gwiazdkowe prezenty (FOTO)

przejdź do komentarzy

U bogatych pojawiają się przed Wigilią?

beyonce beyonce/Instagram
Skoro u Beyonce (33 l.) i Jaya Z świąteczna choinka pojawiła się już trzy tygodnie temu, to dlaczego już nie miałyby błyszczeć pod nią świąteczne prezenty? Może miliarderzy dostają prezenty szybciej niż zwykli śmiertelnicy?

Co zatem mogła dostać piosenkarka, która (prócz prostych nóg) ma wszystko? Jej pierścionek zaręczynowy kosztował 8 milionów dolarów. Ponadto muzycy są w stanie sprezentować sobie na urodziny jacht lub wyspę. Jednak, jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy zarobiło się 115 milionów dolarów, można pozwolić sobie na takie "dobrodziejstwa".

Co pojawiło się pod ogromną choinką Carterów? Na razie pod drzewkiem nie ma tłumów, są dwa prezenty. Jedno pudełko i papierowy worek z logo Chanel i paczuszką w środku. Z pewnością to nie koniec podarunków.

Czyżby Bey Z byli tak grzeczni, że dostali prezenty przed czasem? Przypomnijmy, co działo się u nich w ciągu ostatnich 12 miesięcy - bójka Jaya Z z Solange, kontrolowana plotka o ciąży artystki i wydanie przez nią nowego-starego albumu. Przeczuwamy rózgę.


Beyonce już dostała gwiazdkowe prezenty (FOTO)

Beyonce już dostała gwiazdkowe prezenty (FOTO)

Beyonce już dostała gwiazdkowe prezenty (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!