Beyonce kończy dzisiaj... no właśnie, ile Bey ma lat? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Kwestia sporna, jak w przypadku Małgorzaty Rozenek.

beyonce beyonce/© Fame/Flynet
Beyonce obchodzi dzisiaj urodziny. Ile lat kończy artystka? Zgodnie z tym, co oficjalnie podają media - 34, natomiast w kuluarach mówi się, że 39. W show biznesie odejmowanie sobie wieku to często stosowany zabieg, w taki sposób sławy stają się "atrakcyjniejsze" dla producentów.

Cóż, dzisiaj Bey nie musi zabiegać o to, by być atrakcyjna dla jakiegokolwiek producenta. Pomijając fakt, że jej mąż, Jay Z, ma własną wytwórnię muzyczną, to gwiazda jest najbardziej wpływową kobietą na świecie i wielu dałoby się pokroić za możliwość współpracy z nią.

Piosenkarka związana jest z muzyką od najmłodszych lat, jednak sławę przyniósł jej girls band, Destiny's Child. Swoją pierwszą samodzielną płytę wypuściła w 2003 roku. Krążek Dangerously in Love zdobył aż 5 nagród Grammy. W 2002 roku Bey poznała rapera, Jaya Z. Muzycy pracowali razem nad wspólnym kawałkiem, '03 Bonnie&Clyde. Podobno to była miłość od pierwszego wejrzenia. W 2008 roku pani Knowles zmieniła nazwisko na Carter, a w 2012 na świat przyszła ich córeczka, Blue Ivy.

Oto numery, z których słynie Beyonce:
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!