Beyonce nie chce mieć do czynienia z Westami. Kim Kardashian będzie zrozpaczona!

przejdź do komentarzy

O co poszło?

kim kardashian kim kardashian/fot.Instagram/@beyonce,@kimkardashian
Kim Kardashian nigdy nie ukrywała, że jednym z jej marzeń jest przyjaźń z królową show-biznesu, czyli Beyonce. Niestety teraz jej plany mogą lec w gruzach. A wszystko za sprawą jej męża.

Kim Kardashian pokazała zdjęcie z nastoletnich czasów. Fani są w SZOKU

Okazuje się, że sympatia, jaką Kanye West darzy prezydenta USA Donalda Trumpa nie podoba się Beyonce i jej mężowi Jay’owi-Z. Doszło nawet do tego, że para oświadczyła, że nie chce mieć nic wspólnego z Westem i Kim.

Kim Kardashian OBRAZIŁA anorektyczki! Teraz przeprasza

Beyonce i Jay-Z bardzo aktywnie wspierali kampanię prezydencką Hillary Clinton i nie kryją swojej niechęci do obecnego prezydenta.

Ubrała się jak Kim Kardashian i wyszła tak na ulicę. Zobacz, jak to się skończyło

Wygląda więc na to, że Kim będzie musiała pożegnać się z marzeniami o przyjaźni z jedną z najbardziej wpływowych kobiet świata. Myślicie, że wybaczy to mężowi?

Wyświetl ten post na Instagramie.

❤️We Got Love ❤️

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (8): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 13-10-18, 15:51 cytuj
  Kim jest Beyonce żeby decydować kto ma kogo lubić. Najwyraźniej już sodowka tak działa,że stała się samozwańczą królową chcącą manipulować ludźmi. Niczym sie nie wyróżnia spośród wielu piosenkarek. Niczym. Komercyjna lalka sprzedana za pokazywanie nagości i piszczenie do mikrofonu.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 12-10-18, 11:11 cytuj
  Niby kim jest głupia a west to świr ale sprawiają wrażenie zakochanych i normalniejszy niż zdradzana dwulicowa diva i brzydki zdradzający żigolo którzy nie wiadomo po co oprócz kasy dalej są razem.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 12-10-18, 03:52 cytuj
  Ja tam wole Kim,chociażby z tego faktu,ze jest z Kanye miłości a nie by móc mieć z tego więcej kasy. Z innej beczki... ciekawe jakie to musi być uczucie gdy wiesz,ze twój partner może z nikogo byc kimś tylko dlatego,ze to właśnie z tobą się związał. Ciekawa swadomosc kontroli nad kimś innym.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 11-10-18, 21:31 cytuj
  I po co ten lincoln zniósł niewolnictwo
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 11-10-18, 16:25 cytuj
  Kobieta promująca feminizm na swoich koncertach wspiera kandydatkę, która tuszuje sprawy gwałtów na kobietach ze strony własnego męża(notabene byłego prezydenta)?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 11-10-18, 13:47 cytuj
  Kanye ostatnio stawiał się swoim "przelozonym". Natomiast Jay i Beyonce wiedzą czym to się kończy dlatego nie ryzykuja kontaktami z Westem . W zasadzie za Kim nie przepadają i chyba mają się za ludzi sukcesu w porównaniu z osiągnięciami Kim. Ostrzeżeniem "Panów Hollywod" była choroba Westa, oraz jego blond włosy.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość: fe 11-10-18, 13:39 cytuj
  Możesz nie lubić muzyki Beyonce, ale trzeba jej przyznać, że jest świetną bizneswoman i zrobiła ze swojego imienia markowego giganta.
  A co do tematu artykułu. Bayonce najwyraźniej jest bardzo nietolerancyjna skoro dobiera sobie przyjaciół pod względem wartości politycznych.
  Trump to katastrofa dla USA, ale Hilary wcale nie byłaby wiele lepsza
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 11-10-18, 12:49 cytuj
  Grubaska śpiewająca z playbacku jest najbardziej wpływowa kobieta świata?:D dobre mrzonki, z samych wokalistek to jest już na samym końcu jakichkolwiek wpływów
  Nie masz konta? Zarejestruj się!