Beyonce ochronią... muzułmanie?

przejdź do komentarzy

Czy jest coś na rzeczy?

beyonce beyonce/FameFlynet, Twitter
Beyonce (34 l.) ma coraz większe problemy z policją. Okazało się, że przez swój teledysk Formation służby porządkowe nie chcą jej ochraniać. Jej piosence przypisuje się wiele ataków na funkcjonariuszy, co przyznał sam Szeryf policji z Tennessee, Robert Arnold.

Zobacz więcej: Nagle się okazało, że nie ma komu bronić Beyonce

Policja w Miami zaczęła bojkotować wokalistkę, co w Stanach Zjednoczonych ma bardzo dalekosiężne konsekwencje - w tym problemy z ochroną na koncertach oraz brak udziału jednostek policji w teledyskach itd.

W tamtym roku reżyser Quentin Tarantino także podpadł policjantom, mówiąc że służby zabijają niewinnych ludzi. Spowodowało to bojkot jego najnowszego filmu Nienawista Ósemka przez policję z Nowego Jorku oraz innych stanach w tym kraju.

Nieoczekiwanie w konflikt pomiędzy Beyonce, a policją włączyła się nacjonalistyczna organizacja The Nation of Islam mająca swoje powiązania z Czarnymi Panterami. Przypomnijmy: muzułmańska organizacja stoi za wieloma aktami terrorystycznymi wymierzonymi w białych Amerykanów. W latach 70-tych walczyli o równość czarnoskórych względem prawa, natomiast obecnie słynie z bardzo kontrowersyjnych haseł wyższości czarnoskórych nad innymi ludźmi.

Głównym przedstawicielem ruchu był Malcolm X, który w latach 60-tych walczył o równouprawnienie afroamerykanów w USA.

The Nation of Islam deklaruje, że będzie bronić artystki, skoro policjanci nie chcą jej pomagać. Przywódcy ruchu stwierdzili, że należy bronić "czarnej siostry" w obliczu "politycznego zagrożenia" przed "białymi panami".

Czy taka "ochrona" przyda się żonie Jaya Z?
Beyonce ochronią... muzułmanie?

Beyonce ochronią... muzułmanie?

Beyonce ochronią... muzułmanie?

Beyonce ochronią... muzułmanie?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!