Beyonce ogłosi ciążę podczas występu na Grammy 2016?

przejdź do komentarzy

I w ogóle wystąpi na Grammy?

beyonce beyonce/© Starstoc.newscom
Rozdanie Grammy już jutro w nocy, a coraz więcej źródeł potwierdza, że na imprezie pojawi się Beyonce (34 lub 36 l.). Piosenkarka miałaby zagrać piosenkę Formation, którą podbiła serca słuchaczy podczas Super Bowl.

Żona Jaya Z w tym roku nie otrzymała żadnej nominacji do statuetki, jednak dostała zaproszenie do wystąpienia na imprezie. Po sieci krąży zdjęcie garderoby, która jest właśnie przygotowana dla diwy.

Beyonce ciążaWłaśnie, co z tą ciążą? Jeszcze przed wystąpieniem piosenkarki na Super Bowl prasa pisała tylko o jej błogosławionym stanie. Tymczasem okazuje się, że zdjęcia, po których prasa zapłodniła gwiazdę, przedstawiają Bey po obfitej kolacji złożonej z warzyw strączkowych.

Na próżno było szukać jakichkolwiek zaokrągleń w figurze gwiazdy podczas Super Bowl. Co więcej, czy pani Carter zapowiadałaby trasę koncertową, gdyby faktycznie spodziewała się dziecka? Raczej nie.

Beyonce ciąża surogatkaTemat ciąży Beyonce zawsze jest kontrowersyjny. Wszystko zaczęło się kilka lat temu, gdy diwa miała oczekiwać swojej pierwszej córeczki, Blue Ivy. Podczas jednego z wywiadów (to był jeszcze czas, w którym Beyonce ich udzielała) jej różowa sukienka w dziwny sposób zmarszczyła się na brzuchu. Wyglądało to tak, jakby gwiazda ukrywała pod nią sztuczny ciążowy brzuszek. Nagranie, które trafiło do sieci dało początek masie plotek o surogtace, którą miała wynająć piosenkarka.

Jak będzie teraz? Cy diwa faktycznie jest w ciąży? Czy wynajęła surogatkę? Miejmy nadzieję, że odpowiedź poznamy podczas jutrzejszego rozdania muzycznych Oscarów.

Zobaczcie: Beyonce i Jay Z nie ogarnęli Snapchata


Sneak peek into Beyoncé's #GRAMMYs dressing room 👠

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Billboard (@billboard)
Beyonce ogłosi ciążę podczas występu na Grammy 2016?

Beyonce ogłosi ciążę podczas występu na Grammy 2016?

Beyonce ogłosi ciążę podczas występu na Grammy 2016?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!