Beyonce pochwaliła się talentem córki Blue Ivy (Instagram)

przejdź do komentarzy

Czy North West to potrafi?

beyonce beyonce/Instagram
Znacie termin "wojny matek"? Odkąd w blogosferze pojawiły się blogi parentingowe, fraza ta robi prawdziwą furorę. Na czym polegają owe wojny matek? A no na licytowaniu się, które z dzieci jest ładniejsze, bardziej bystre, które szybciej się rozwija. Mamy przerzucają się też argumentami za swoimi wyborami. Te, które karmią piersią, twierdzą, że te karmiące sztucznym pokarmem są złe. Te, które używają ekopieluch złorzeczą na używające pampersy. A te, które noszą w chustach, prychają na widok tych, które wożą w wózkach.

I tak dalej, i tak bez końca.

Duch rywalizacji przenika cały internet. Rywalizują ze sobą także gwiazdy. I często również na dzieci, choć się do tego nie przyznają.

Kim Kardashian (34 l.) chwali się umiejętnościami North West. Dowiadujemy się, że mała potrafi już siedzieć na nocniku, że pierwszą rzeczą, jaką robi po przebudzeniu, jest szukanie bucików. Ba! Nori chodzi do szkoły baletowej i wprawia się w tanecznych krokach.

Beyonce, której córka jest starsza (Blue Ivy urodziła się 7 stycznia 2012 roku, podczas gdy Nori przyszła na świat 15 czerwca 2013 roku), też chętnie pokazuje swoją pociechę i chwali się jej talentami.

Wczoraj na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie rysunku wykonanego małymi rączkami.

Kim powinna chyba pomyśleć o nauczycielu od plastyki. Na 100 procent Nori też ma talent, którego nie wolno zmarnować.💕💕💕💕💕

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Beyoncé (@beyonce)Sending love to Mothers around the world.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Beyoncé (@beyonce)Beyonce pochwaliła się talentem córki Blue Ivy (Instagram)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!