Beyonce strzegąc prywatności swojego porodu nie pomyślała o JEDNYM

przejdź do komentarzy

Chodzi o pewnego mężczyznę.

beyonce beyonce/© Instagram
Choć raz na jakiś czas na Instagramie Beyonce (35 l.) pojawia się jej zdjęcie z ojcem, wiadomo, że chodzi o poprawność. Stosunki Bey i Matthew Knowlesa są bardzo napięte, od momentu, w którym wokalistka zorientowała się, że jest okradana przez własnego ojca. Sytuacji nie poprawił też fakt, że tatuś wyznał, ile lat Bey ma naprawdę i chętnie zdradzał prasie szczegóły z jej życia.

Żona Jaya Z (41 l.) przygotowała się do zachowania porodu w tajemnicy. Personel szpitala podpisał dokumentu zobowiązujące do poufności, a raper domagał się wyłączenia wszystkich kamer w placówce.

Bey nie zabezpieczyła się tylko przed swoim ojcem, który z chęcią zdradziłby prasie szczegółu przyjścia na świat bliźniaków.

Bey obawia się, że jej tato pojawi się w szpitalu bez zaproszenia tak, jak to miało miejsce przy Blue. Nie chce go widzieć w tym specjalnym dla niej dniu. Boi się, że zaraz po wyjściu ze szpitala, pójdzie do prasy - mówi informator.


Zobacz: Beyonce już dyryguje personalem szpitala, w którym będzie rodzić

Fajny dziadek?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (5): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 13-05-17, 23:32 cytuj
  Teraz chce pilnować prywatności dzieci a tak to latala z brzuchem i się podniecala że jest w prawdziwej ciąży!!! To jest hipokryzja ://
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-05-17, 13:03 cytuj
  Boże jakie bzdury wypisujecie. Po pierwsze Jay Z ma 47 lat, a po drugie raczej tu nie chodziło o kasę tylko o to ze jej ojciec zdradzał matkę i dorobił soe kilku dzieci na boku.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-05-17, 09:05 cytuj
  Taa prywatność, chodzi pewnie o gigantyczny kontrakt na pierwszeństwo.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-05-17, 07:58 cytuj
  To albo niepotrzebnie mu mówiła który to szpital albo ktoś z jej reszty rodzinki, a wystarczy pozostawić na recepcji u ochroniarza karteczkę, tak tak znowu kręci na boku jakąś sensację i jak ten jej mąż to wytrzymuje, żona i cała jej rodzina są szajbnięci
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-05-17, 07:57 cytuj
  co ona ma z tymi zasłonami w tle? już nie można pstryknąć normalnego zdjęcia?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!