Beyonce też zdradzała męża? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Nie tylko raper okazał się niewierny?

beyonce beyonce/© Starstoc.newscom
Historia pokazuje, że w Hollywood trudno o wierność i dyskrecję. Pamiętacie, jak kilka lat temu na gorącym uczynku zostali złapani Kristen Stewart i Rupert Sanders? Aktualnie mówi się o niewiernym partnerze Kourtney Kardashian. Swoje zrobiły też zdjęcia Angeliny Jolie głęboko spoglądającej w oczy Brada Pitta, gdy ten był jeszcze mężem Jennifer Aniston.

Wczoraj cała sieć trąbiła o jednym - o rozstaniu Beyonce (34 lub 36 l.) i Jaya Z (45 l.). Jest to historia sprzed wielu lat. Rapera oskarża się o to, że opiekował się nie tylko karierą Rihanny (27 l.), ale i nią samą. Podobno Jay Z i RiRi mieli romans, o którym dowiedziała się Bey i zażądała przerwy. Po roku rozłąki państwo Carter dali sobie jednak jeszcze jedną szansę.

Tę historię, podobnie jaki i parę innych, znajdziecie w nieautoryzowanej biografii piosenkarki, którą napisał J. Randy Taraborrelli. Dzisiaj odnaleźliśmy kolejny, łakomy kąsek.

Media przedstawiają Beyonce i Jaya Z jako parę nierozłączną od zawsze, a przecież i ich związek miał gdzieś początek. Bey nie wypominało się do tej pory innych mężczyzn. Zmienił to pan Taraborrelli.

Beyonce i Jaz Z wymienili się numerami w 2001 roku. Piosenkarka była wówczas świeżo po rozstaniu z Lyndallem Lockem, z którym regularnie utrzymywała kontakt. Rozstali się w przyjaźni i wierząc w najnowsze doniesienia, utrzymywali przyjacielskie kontakty również w sypialni. Bey opowiadała byłemu o podróżach, w jakie zabiera ją nowy, bajecznie bogaty chłopak. Podobno na początku związku z Jayem Z, Beyonce potajemnie spotykała się z Lyndallem!

Kontakt z byłym chłopakiem uciął się, gdy raper stał się zazdrosny i podejrzliwy. Bey miała wówczas napisać Lyndallowi, że ze względu na nową miłość nie jest w stanie dłużej utrzymywać z nim kontaktu.

To nie pierwsza plotka, która mówi o niewierności gwiazdy. Gdy rok temu, świat ujrzało nagranie z windy, na którym widać, jak Solange atakuje szwagra, w mediach pojawiły się plotki o romansie gwiazdy z jej ochroniarzem.


Beyonce też zdradzała męża! (FOTO)

Beyonce też zdradzała męża! (FOTO)

Beyonce też zdradzała męża! (FOTO)

Beyonce też zdradzała męża! (FOTO)

Beyonce też zdradzała męża! (FOTO)

Beyonce też zdradzała męża! (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!