Beyonce została wyrzucona z piramidy!

przejdź do komentarzy

Nikt nie spodziewał się po niej takiego zachowania?

beyonce beyonce/iam.beyonce.com, Instagram
Jaka naprawdę jest Beyonce? Sama kreuje się na dobroduszną, wrażliwą i pełną empatii artystkę. Czasem jednak wypływają informacje, które mówią nam, że Bey gwiazdorzy i zachowuje się jak diva.

Pewien archeolog, który miał oprowadzić artystkę po piramidach w Gizie, nie wytrzymał jej niegrzecznego zachowania i zrezygnował z przebywania w towarzystwie rozkapryszonej gwiazdy.

- Większość turystów jest sympatyczna i można się z nimi zaprzyjaźnić, ale ta kobieta... Powiedziała, że zjawi się o 15, spóźniła się. Mówię jej: "Powinnaś przeprosić za spóźnienie", a ona nawet nie otworzyła buzi. Przyszli z nią ochroniarz i fotograf. Ze mną również był jeden. Gdy mój fotograf zaczął robić zdjęcia ona ta to: "Nie, stop! Tylko ja mogę mówić, kiedy robić zdjęcia, nie Ty". Odpowiedziałem: "Prawie uderzyłaś mojego fotografa i jesteś niemiła. Nikt nie ma przywilejów na mojej trasie". Wyszedłem stamtąd - mówi przewodnik.

Fakt, Beyonce od zeszłorocznego Super Bowl chce kontrolować wszystkich fotografów. Może w piramidzie dopadła ją klątwa divy?
 


Beyonce została wyrzucona z piramidy!

Beyonce została wyrzucona z piramidy!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!