Bieda! W ciąży usta Kylie mogą się DRASTYCZNIE zmienić!

przejdź do komentarzy

Wszystko przez wypełniacze.

kylie jenner kylie jenner/IInstagram
Kobiety w ciąży, szczególnie w ostatnich jej miesiącach, mają większe i pełniejsze usta. Nie muszą się uciekać do żadnych zabiegów, wypełniać ust kwasami ani stosować kosmetyków powiększających kontur ust. Ot, taki bonus natury dla przyszłych mam. A raczej efekt zbierania się wody w ich organizmach.

Już wiadomo, jakiej płci jest dziecko Kylie Jenner!

Czy to oznacza, że usta Kylie Jenner - i tak już ogromne - zrobią się jeszcze większe teraz, gdy Kylie jest w ciąży?

To nie jest takie proste - mówi dr Simon Ourian, który - ponoć - jest chirurgiem kosmetycznym Kylie. Otóż w czasie ciąży lekarze nie zalecają wstrzykiwania przyszłym mamom żadnych substancji wypełniających, które powiększają usta. Czy to oznacza, że za miesiąc - dwa zobaczymy Kylie z ustami wąskimi jak dwie linijki?

- Rekomenduję kobietom, by przestały używać wypełniaczy jak tylko dowiedzą się, że są w ciąży - mówi lekarz. - Nikt nie zna wpływu tych substancji na zdrowie dziecka, ponieważ środki te nigdy nie były testowane na ciężarnych kobietach.


Kylie Jenner i Travis Scott planują ślub?

Lekarz dodaje:

- Nigdy nie zaleciłbym wstrzykiwania wypełniaczy kobiecie, która spodziewa się dziecka. Faktem jest, że to moja opinia i praktyka. Nie ma żadnych procedur obowiązujących w stosunku do ciężarnych kobiet - podkreślił doktor.


Albo więc Kylie posłucha rad lekarza i przestanie się ostrzykiwać (w końcu usta w ciąży same się powiększą), albo zmieni klinikę...Rosé 🎀

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!