Bill Cosby oskarżony o GWAŁT

przejdź do komentarzy

Ponad 50 kobiet zeznało przeciw niemu.

bill cosby bill cosby/© Fame/Flynet
Ta sprawa ciągnie się od wielu lat. Poszkodowane przez Billa Cosby'ego (78 l.) kobiety na policję zgłaszają się masowo od dłuższego czasu. Również te bardzo znane ofiary gwiazdora przerywają milczenie. Niedawno o gwałcie, którego miał się na niej dopuścić, opowiadała Janice Dickinson.

W końcu Cosby doigrał się. Chociaż wydawało się, że dobiegający 80-tki aktor będzie lawirował i unikał oficjalnego oskarżenia, w środę wydano nakaz jego aresztowania.

Cosby'ego oskarżono o gwałt, którego mężczyzna miał się dopuścić w 2004 roku w swojej rezydencji w Pensylwanii. To był ostatni dzwonek - w styczniu sprawa uległaby przedawnieniu.

Ofiara zeznała, że spędziła w jego domu jeden wieczór. Cosby miał ją poczęstować winem i namówić do połknięcia trzech pigułek, który - jak zeznała kobieta - odebrały jej władzę w kończynach.

- Nie była w stanie poruszać się, mówić. Czuła się, jakby była sparaliżowana - opowiada zastępca prokuratora okręgowego, który wydał nakaz aresztowania.

W kartotekach znajdują się zeznania ponad 50 pokrzywdzonych przez Cosby'ego kobiet. Wszystkie opowiadają, że Cosby podczas spotkań częstował je alkoholem, do którego dodawał narkotyki lub leki uspokajające.

Aktor nie przyznaje się do winy. Po zapłaceniu wysokiej kaucji - aż miliona dolarów, komik wyszedł na wolność. Odebrano mu jednak paszport. Teraz czeka na pierwszą rozprawę.



Bill Cosby oskarżony o GWAŁT

Bill Cosby oskarżony o GWAŁT

Bill Cosby oskarżony o GWAŁT

Bill Cosby oskarżony o GWAŁT

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!