Blac Chyna do Roba Kardashiana: Chcę mieć dziecko!

przejdź do komentarzy

NIE UWIERZYCIE, kto zaczął wspierać Blac!

rob kardashian rob kardashian/FameFlynet, Instagram, Snapchat
Rob Kardashian (29 l.) i Blac Chyna (27 l.) spotykają się raptem od stycznia tego roku, to już zdołali narobić małego zamieszania u rodziny Kardashian. Rob dzięki motywacji, którą zdobył dzięki związkowi, w końcu zaczął ćwiczyć oraz zmienił dietę. Dzięki temu w końcu wraca do szczupłej sylwetki.

Zobacz więcej: Odmieniony Rob Kardashian... w roli ojca!

Okazuje się również, że Kris Jenner w końcu zaakceptowała Blac, twierdząc że dzięki niej "odzyskała" syna! Według źródeł, matka Roba jest szczęśliwa, że w końcu udało mu się wziąć w garść. Wszystko dlatego, że chłopak w końcu jest uśmiechnięty i powróciła mu chęć do życia.

Reszta rodziny, która do tej pory nie akceptowała jego związku, również zaczęła rozumieć, że dzięki partnerce jest z nim o wiele lepiej. Może po prostu Rob potrzebował więcej uwagi i zrozumienia?

Ciekawe jednak jak rodzina zareaguje na ostatnią wypowiedź Blac? Celebrytka w jednym z ostatnich Snapów powiedziała do Roba, że:

Rob, nie bawię się z Tobą. (...) To oznacza, że chce mieć dziecko! Chcę zmienić nazwisko. Chcę w końcu wyjść za mąż!


A jak na to zareagują Kylie Jenner (18 l.) i Khloe Kardashian (31 l.), które delikatnie mówiąc "nie przepadają" za Blac?

Okazuje się, że matka Kardashianek usilnie zaczęła się starać, aby w końcu zaakceptowano nową partnerkę Roba. Cóż za zmiana!

Zobacz więcej: KRIS JENNER BYNAJMNIEJ NIE JEST FANKĄ WIELKICH UST KYLIE

Matrona Kardashianów uznała również, że Blac może niedługo przychodzić na uroczystości rodzinne, tylko "sytuacja musi się trochę uspokoić". Widocznie w końcu zrozumiała, że czas najwyższy zaakceptować nową partnerkę życiową syna, ponieważ szczęście jej dziecka jest najważniejsze.

Czy uważacie, że Blac i Rob do siebie pasują?Blac Chyna Snapchat


😁

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika www.Lashedbar.co (@blacchyna)Blac Chyna do Roba Kardashiana: Chcę mieć dziecko!

Blac Chyna do Roba Kardashiana: Chcę mieć dziecko!

Blac Chyna do Roba Kardashiana: Chcę mieć dziecko!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!