Blac Chyna flirtowała z WIELKĄ gwiazdą! Znamy szczegóły

przejdź do komentarzy

Będzie z tego miłość?

blac chyna blac chyna/ Forum/Backgrid/The Mega Agency
Choć Blac Chyna jest w związku z młodszym Ybn Almighty Jayem, nie zamierza rezygnować z hulaszczego trybu życia. Ostatnio paparazzi przyłapali ją w nocnym klubie w Hollywood. Była striptizerka flirtowała z wielką gwiazdą muzyki. Wygląda na to, że po zakończeniu związku z Robem Kardashianem, celebrytka ma chrapkę na raperów.

Blac Chyna wróciła do nastolatka?! Ten wpis mówi WSZYSTKO!

Całą noc spędziła w towarzystwie Drake. Dużo rozmawiali i flirtowali, jednak Black nie dopuściła do niczego więcej. Dobrze wie, że raper to kobieciarz i flirt w łatwy sposób mógłby przerodzić się w romans. Celebrytka jednak chce być lojalna wobec Nicki Minaj, z którą Drake podobno jest w związku:


- Jest szczęśliwa ze swoim chłopakiem, a Drake jest jej dobrym przyjacielem. Znają się prawie 10 lat. Drake i Nicki tworzą poważny związek, a Black nie chce się im zaszkodzić.

- powiedział informator magazynu Hollywood Life

Po TYM zdjęciu, Rob Kardashian chce wrócić do Blac Chyny

Cóż. Wygląda na to, że Blac Chyna stara się być wierna swojemu nastoletniemu kochankowi-raperowi, z którym podobno jest w ciąży. Mimo to na niewinny flircik w klubie zawsze znajdzie czas.Blac Chyna filtrowała z WIELKĄ gwiazdą! Znamy szczegóły

Blac Chyna filtrowała z WIELKĄ gwiazdą! Znamy szczegóły

Blac Chyna filtrowała z WIELKĄ gwiazdą! Znamy szczegóły

Blac Chyna filtrowała z WIELKĄ gwiazdą! Znamy szczegóły

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (5): sortuj