Blac Chyna zawiadomi policję o wycieku seks-taśmy!

przejdź do komentarzy

Dla celebrytki to wielka trauma.

blac chyna blac chyna/
Seks-taśma Blac Chyny dostała się do otchłani Internetu . Choć celebrytka bez skrępowania eksponuje swoje pośladki, na wyciek seksualnych scen nie była gotowa. Szale goryczy przelały oceny widzów, którzy niemal jednym głosem twierdzą że Chyna, delikatnie rzecz ujmując, nie popisała się seksualnymi umiejętnościami.

Blac Chyna pokazuje MONSTRUALNE pośladki!

Z amerykańskim portalem Radar Online skontaktowała się prawniczka Chyny. Groziła, że rozprzestrzenianie seks-taśmy jej klientki jest przestępstwem:


- Zamieszczanie zdjęć i video bez wyraźnej zgody - jest przestępstwem, wykroczeniem obywatelskim i rodzajem przemocy. To także okrutna próba ataku na kobiety za ich seksualność.


Chyna jest przerażona wyciekiem jej prywatnego wideo. Zapowiedziała, że zawiadomi policję. Ostatnio ma bardzo dużo wspólnego z wymiarem sprawiedliwości. Miała rzekomo pozwać Kardashianów za zniewagę. Niestety, dziś nie hejtuje ją już tylko słynny ród, ale także cały Internet.

Dakota Johnson o rozstaniu z byłym chłopakiem

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz kiedy Chyna pozuje w stroju Ewy. Jej były partner kilka miesięcy temu opublikował serię jej nagich zdjęć. Celebrytka do dziś jest na niego wściekła.Blac Chyna zawiadomi policję o wycieku seks-taśmy!

Blac Chyna zawiadomi policję o wycieku seks-taśmy!

Blac Chyna zawiadomi policję o wycieku seks-taśmy!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (5): sortuj