Blake Fielder Civil zostanie tatusiem

przejdź do komentarzy

Ale mamą nie będzie Amy Winehouse.

blake fielder civil blake fielder civil/ © PR Photos
Blake Fielder Civil ma powody do radości. Niedługo zostanie tatusiem. Niestety ta sytuacja może mu przysporzyć niemałe kłopoty.

Mamusią dzidziusia nie będzie jego (jeszcze) żona Amy Winehouse, ale Gilleen Morris. Kobieta odbywała z nim - jak to ujęła - regularne "sesje" erotyczne. Kiedy powiedziała mu o ciąży, była zszokowana jego reakcją.

- Spotykaliśmy się kilka razy w tygodniu i kochaliśmy się ze sobą. Nie myślałam o konsekwencjach. Kiedy mu powiedziałam, że jestem w szóstym tygodniu ciąży, powiedział, że to wszystko przez moją głupotę i że to ja ponoszę odpowiedzialność za całą sytuację - powiedziała Gilleen.

Podobno Civil nalegał, żeby przeprowadziła aborcję. Potem jednak, gdy emocje opadły, powiedział, że pomoże jej wychować dziecko i weźmie za nie odpowiedzialność.

- Mam już dwójkę dzieci i nie planowałam kolejnego. Miała to być zwykła zabawa. Chciałam usunąć dziecko, ale gdy Blake powiedział, że jednak chce, żebym urodziła, zmieniłam zdanie.

Ta decyzja może jednak kosztować Blake'a aż 5 milionów funtów. Tyle właśnie może otrzymać po rozwodzie z Amy. Teraz, gdy sprawa wyszła na jaw, może zostać z niczym.

Jego adwokat stara się przekonać go do tego, aby w sądzie zeznał, że nie były to regularne spotkania, ale pojedynczy incydent, a wszystko działo się pod wpływem alkoholu.


Gilleen - to z nią Blake zdradził Amy

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!