Bloger ostro o Dodzie: dałaś wpier*ol połowie show-biznesu!

przejdź do komentarzy

Zdaniem Bartka Fetysza Doda ma - delikatnie mówiąc - nieszczere intencje.

doda doda/ instagram.com/dodaqueen/
Przemówienie Dody na Gali Plejady odbiło się w mediach szerokim echem. Piosenkarka zarzuciła portalom plotkarskim lincz na ciężarnej piosenkarce. Internauci podejrzewają, że chodzi oczywiście o Marinę Łuczenko. Wokalistka Virgin stwierdziła, że prasa brukowa nomen omen sięga bruku i dna, a apele Rabczewskiej nie zmieniają kondycji plotkarskich mediów. Zdaniem gwiazdy są one przepełnione hejtem i nienawiścią. Do mocnych słów Dody postanowił odnieść się bloger, Bartek Fetysz. Mężczyzna nie pozostawił na artystce suchej nitki.

Doda je loda. Fani: Masz licówki! Kto ci doradził te KRÓLICZE jedynki!?

Fetysz zarzucił Dodzie dwulicowość i nieszczerość. Stwierdził, że piosenkarka nie wciela w życie szlachetnych zasad, które promuje, a wręcz kieruje się regułami wprost odwrotnymi do swoich podniosłych deklaracji:


- Rok temu podrobiła Madonnę, a w tym roku postanowiła zostać Beyonce, Matką Boską Ciechanowską, która wspiera koleżanki i równość w branży. Stop. Kochana, o jakiej równości mówisz, skoro dałaś wpier*ol połowie show biznesu? Mówisz o jedności, kiedy wielokrotnie nagradzanej artystce wmawiałaś, że jest głupia? Mówisz o jedności, kiedy śmiejesz się z sukcesów innych?

- zaczął swój wpis.

Nie zabrakło również porównania Dody do Małgorzaty Rozenek. We wpisie pojawiły się mocne zarzuty, takie jak kłamstwo czy szykanowanie:


Mówisz o jedności, kiedy szykanujesz wszystkich z którymi byłaś w związku? Mówisz o jedności, kiedy wszystkie koleżanki z branży umniejszasz? Czy to przypadkiem nie Ty patrzysz na mikrofon jak na kut*sa? Czy to nie Ty dajesz dupy wszystkim możliwym okładkom? Kłamiesz ludziom w oczy. Tu znak pokoju, modlitwa, ale cyc na wierzchu, tak samo jak Rozenek, którą tak krytykujesz. Jako nowa żona, zaczęłaś chodzić do kościoła. O co się modlisz? O ułaskawienie od pobicia, plucia czy skasowanie auta byłego?

- wymieniał kolejne przywary Dody

Autor stwierdził również, że artystka jest wtórna:


- Jesteś oryginalna jak dwudziestolatki z Londynu. Ktoś zrobił z tego mema, wstawił zdjęcia dwunastu dziewczyn, które wyglądają identycznie i podpisał: "Nie znajdziesz drugiej takiej jak ja – Bitch, mamy XXI wiek, połowa z Was wygląda jak jeden chuj". Kiedyś dwunastu apostołów, dzisiaj ksero twarzy i odbytu."


Radosław złożył życzenia Małgorzacie Rozenek i... POJECHAŁ Dodzie

Myślicie, że Doda przeczytała poruszający wpis Bartka Fetysza? Bloger ma rację, czy jego cięty język to jedynie próba zwrócenia na siebie uwagi?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (22): sortuj