Blogerka zdradziła NIETYPOWY sposób na płaski brzuch po porodzie

przejdź do komentarzy

Bez diety i ćwiczeń?

viral viral/Instagram:nancyandersonfit
Wiele gwiazd po porodzie zaskakująco szybko wraca do formy. Płaski brzuch kilka tygodni po urodzeniu dziecka staje się normą, co trudno zrozumieć. Niektóre celebrytki nawet z tego powodu oskarżane są o wynajmowanie surogatek.

Blogerka plus-size odpowiada HEJTEROM, którzy zrobili z nią mema

Zazwyczaj twierdzą, że to zasługa genów, zdrowego odżywiania lub ćwiczeń. Jedna z blogerek zdradziła jednak inny sposób.
Pokazała swój brzuch dwa tygodnie po porodzie. Nie jest może zupełnie płaski, ale i tak efekt jest godny podziwu. Nancy, mimo że na co dzień jest trenerką, zdradziła, że po porodzie powstrzymała się od ćwiczeń.Jej sposobem na płaski brzuch było prawidłowe oddychanie. Ćwiczenia oddechowe pozwoliły jej wzmocnić mięśnie. Skupiła się na tym już podczas ciąży, gdy zauważyła, że jej przepona jej osłabiona, a oddech spłycony.
Dodaje jednak, że nie jest to jedyna przyczyna szybkiego powrotu do formy. Dbała oczywiście o to, aby racjonalnie się odżywiać. Na pewno nie bez znaczenia jest również to, że wcześniej miała zadbane ciało. Była aktywna również podczas ciąży.

Ta blogerka odsłania prawdę o fit zdjęciach na Instagramie!

Co o tym myślicie? Oddychanie ma znaczenie?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!