Blond włosy Kim to wołanie o pomoc i oznaka kryzysu?

przejdź do komentarzy

Jest ktoś, kto twierdzi, że celebrytka zatraciła swoją tożsamość.

kim kardashian kim kardashian/Instagram
Fryzjerzy i kosmetyczki - to oni, zaraz obok terapeutów, znają się na problemach kobiet. Panie przychodzą do salonów piękności i zaczynają sesję urodowo-terapeutyczną. Ach, ile można się nasłuchać - a co dopiero musi się dziać u fryzjerów gwiazd!

Tematem numer jeden w światowych mediach był wczoraj kolor włosów Kim Kardashian (34 l.). Celebrytka zaskoczyła wszystkich bardzo jasnym odcieniem blondu, który równomiernie pokrył jej dotychczas czarne włosy. Fryzjer, który zna i czesze Kim jest zdania, że jej nowy look jest dramatycznym krzykiem, znakiem kryzysu i niepowodzeń w związku.

To zdecydowanie nie jej kolor. Kompletnie zatraciła swoja tożsamość. Jej długie błyszczące loki były jej znakiem rozpoznawczym, kobiety jej ich zazdrościły. Jej nowa fryzura to wołanie o pomoc, własnie straciła swój znak rozpoznawczy i nie będzie wyróżniała się z tłumu. Często tak dramatyczna zmiana koloru włosów idzie w parze z dramatami w życiu, to może nie być przypadek - mówi znany fryzjer, Jo Hansord.


Kim w jednym z wywiadów wyznała kiedyś, ze jej mąż, Kanye West (37 l.) uwielbia ją w blondzie. Nietrudno zatem odgadnąć, kto zmusił celebrytkę do rozjaśnienia włosów. My obstawiamy, że czerń wróci na głowę gwiazdki w ciągu tygodnia - o ile Kim ma jeszcze cokolwiek do powodzenia w swoim związku.

Tabloidy od dawana przewidują koniec związku rapera i gwiazdy reality show. Może za kilka lat rozwiedziona po raz kolejny Kim usiądzie na kanapie u Oprah Winfrey i ze łzami w oczach opowie, jak to musiała tańczyć do tego co rapował jej luby? Jak to zmuszał ją do ciągłych zmian wizerunku i narzucał styl ubierania?


Blond włosy Kim to wołanie o pomoc i oznaka kryzysu?

Blond włosy Kim to wołanie o pomoc i oznaka kryzysu?

Blond włosy Kim to wołanie o pomoc i oznaka kryzysu?

Blond włosy Kim to wołanie o pomoc i oznaka kryzysu?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!