Bobby Brown chce, aby córka wystąpiła w jego reality show

przejdź do komentarzy

Eksmąż i rodzina Whitney Houston próbują zarobić na jej śmierci.

bobby brown bobby brown/© PR Photos
Niedawno media obiegła wiadomość, że rodzina Whitney Houston będzie miała własne reality show. Serial pod nazwą The Houston Family Chronicles ma wyprodukować stacja Lifetime.

Początkowo podawano, że wystąpią w nim: córka Whitney Houston, Bobbi Kristina Brown, Cissy, matka Whitney oraz szwagierka tragicznie zmarłej gwiazdy i jej menedżerka, Pat Houston.

Informacje te potwierdziła w marcu Bobbi Kristina na Twitterze. Napisała, że prowadzi negocjacje w sprawie występu w reality show. Szybko zareagowała na to rodzina dziewczyny oświadczając, że jest to nieprawda.

Teraz głos zabrał ojciec Bobbi, Bobby Brown.

Stwierdził, że nie popiera udziału córki w rodzinnym reality show, bo... chce, żeby wystąpiła w jego własnym programie, który planuje. I od kilku miesięcy rozmawia o tym z Bobbi.

Amerykańskie media podają jednak, że ojciec nie ma od dłuższego czasu kontaktu z córką, dlatego dzwonił do Pat Houston, aby umożliwiła mu dotarcie do niej.

Nowe reality show Bobby'ego ma pokazywać jego nowe życie, wolne od narkotyków.

Wokalista występował już w reality show Being Bobby Brown, którego jeden sezon był wyświetlany w 2005 r. w stacji Bravo. Seria nakręcona w ciągu 6 miesięcy (od stycznia do czerwca 2004 r.) pokazywała życie Bobby'ego i jego małżeństwo z Whitney Houston.

Oto jeden z pilotów programu:Being Bobby Brown, You Tube Bobby Brown chce, aby córka wystąpiła w jego reality show

 Bobby Brown chce, aby córka wystąpiła w jego reality show

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!