Boczarska rozbiera się tylko dla wybranych

przejdź do komentarzy

I nie myśli: z mieszkaniem czy bez?

magdalena boczarska magdalena boczarska/ © KAPiF
Takie "szczere wywiady" dla Vivy czy Gali to nic dobrego dla gwiazd - istna kopalnia żenujących cytatów, z których później śmieje się pół Polski.

Magda Boczarska, w wywiadzie dla Gali powiedziała na przykład, że "rozbiera się tylko dla wybranych". Nie no, dobrze, bardzo dobrze. Gorzej, bo później dodaje, że nie zastanawia się, czy taki "wybraniec" ma mieszkanie, czy nie. Tej drugiej wypowiedzi w ogóle nie powinno być.

- Na plakacie Idealnego faceta dla mojej dziewczyny nie ma więcej nagości, niż ogląda się na plaży: twarz, ramiona, brzuch, nogi. Dlatego dziwi mnie, że budzi on aż tak wiele emocji. Nie mam problemów z pokazywaniem ciała, jeśli wymaga tego rola. Nie rozbieram się bez powodu, dlatego odmówiłam sesji i okładki w Playboyu i CKM. Plakat, który wisi teraz w całej Polsce, jest kreacją, elementem aktorstwa, a dziewczyna na nim to Luna - bohaterka, a nie Magda Boczarska. Magda Boczarska rozbiera się wyłącznie dla wybranych - zapewnia. - Od mężczyzn nie mogę się ostatnio opędzić. Nie sprawdzam, czy z mieszkaniem, czy bez. Może powinnam zacząć?

Po co? Przecież Tomek Karolak ma mieszkanie... I córkę też ma, i kobietę.

Cały wywiad przeczytacie na oficjalnej stronie Gali.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!