Boniek w CKM: Seks jest dla piłkarzy wręcz wskazany

przejdź do komentarzy

"Stosunek z żoną albo narzeczoną bankowo nie zaszkodzi formie".

zbigniew boniek zbigniew boniek/© KAPiF
Mamy nadzieję, że nasi piłkarze są coraz bardziej skupieni przed zbliżającym się meczem. O tym, jak powinni sie przygotować do wyjścia na boisko, świetnie wie były piłkarz, Zbigniew Boniek.

Legenda polskiego futbolu udzieliła krótkiego wywiadu magazynowi CKM. Nam najbardziej spodobały się instrukcje dotyczące życia erotycznego piłkarzy:

Przecież seks jest dla piłkarzy, tak samo jak dla wszystkich ludzi, wręcz wskazany - jeśli taki chłopak żyje w celibacie, po prostu nie skupi się odpowiednio na sporcie - przekonuje Boniek.

Stosunek z żoną albo narzeczoną bankowo nie zaszkodzi formie. Inna sprawa, gdy ktoś przed ważnym meczem myśli tylko o tym, aby sobie "pyknąć". Problem pojawia się, gdy piłkarz imprezowicz wyruszy na wieczorny podryw. By coś zaliczyć, musi poszaleć na jakiejś dyskotece, pouwodzić, położyć się dopiero o piątej nad ranem. I następnego dnia rzeczywiście będzie słaby na boisku. Dlatego trenerzy nie powinni zabraniać seksu w ogóle, lecz skupić się raczej na tych zawodnikach, których hobby są przygodne ekscesy - przekonuje Boniek.

Całą rozmowę z byłym piłkarzem przeczytacie w najnowszym CKM.


Boniek w CKM: Seks jest dla piłkarzy wręcz wskazany

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!