Borys Szyc schudł w miesiąc 12 kg (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Jak tego dokonał?

borys szyc borys szyc/KAPiF
Aktorzy i aktorki wielokrotnie udowadniali, że potrafią poświęcić się dla roli, w tym dokonać ogromnej metamorfozy swojego wyglądu. Pamiętacie, jak Natalie Portman zgoliła się na łyso? Jared Leto z kolei tył i chudł jak na zawołanie. Nabawił się przez to bolesnej choroby - dny moczanowej.

Teraz z kilogramami walczy Borys Szyc (36 l.), który przygotowuje się do roli w filmie Zły Xawerego Żuławskiego. Zdjęcia rozpoczynają się w połowie kwietnia. Borys musiał sporo zrzucić. Udało mu się pozbyć ok. 12 kilogramów w miesiąc. Jak tego dokonał?

– Borys ma być groźny i bardzo wychudzony. Przez miesiąc zrzuciliśmy już trochę ponad 10 kg, nawet 12, w tej chwili staramy się to podtrzymać, więc robimy tzw. podtrzymanie formy. Oczywiście, Borys jest na cateringu dietetycznym, ma zaplanowany przeze mnie odpowiedni jadłospis, ile ma zjeść odpowiednich składników odżywczych, ćwiczymy przynajmniej dwa razy w klubie, a resztę treningów Borys stara się robić sam w domu właśnie w tej technice Fit&Slide- zdradził trener, Dariusz Brzeziński w rozmowie z agnecją informacyjną Newseria Lifestyle.


Robi wrażenie?

Borys Szyc schudł w miesiąc 12 kg (VIDEO)

Borys Szyc schudł w miesiąc 12 kg (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!