Borys Szyc zrobi karierę w Hollywood?

przejdź do komentarzy

Amerykański producent twierdzi, że ma ku temu potencjał.

borys szyc borys szyc/KAPIF
Producent Roland von Ciel jest przekonany, że Borys Szyc ma wszelkie predyspozycje do tego, aby zrobić karierę w Hollywood. Jak donosi Super Express, szuka on już dla polskiego aktora odpowiedniej roli.

Roland von Ciel jest związany z wytwórnią Mirabilis Motion Pictures. Jego zdaniem Borys jest bardzo utalentowanym aktorem, dla którego sukces w Hollywood jest jak najbardziej realny.

- Borys jest bardzo miły i przyjazny. Nie tylko dla tych, których już zna, ale dla wszystkich. A to jest wielka zaleta, którą nie może się pochwalić wielu ludzi z branży rozrywkowej. Wielu ludzi też nie potrafi się poprawnie posługiwać swoim rodzimym językiem, nie mówiąc już o jakimś obcym. Borys należy do wyjątków – stwierdził w Super Expressie producent.

Udział Borysa Szyca w amerykańskich projektach rozważano już wcześniej. Jak podkreśla Roland von Ciel, jego firma producencka nie jest jedyną, która obserwuje aktorskie poczynania Borysa.

Nic się nie dzieje jednak samo z siebie. Przejście z europejskiego rynku filmowego na amerykański wymaga pracy i uważnego dobierania ról.

Z tym ostatnim różnie bywa. Borys zagrał w wielu świetnych filmach, pojawiał się jednak też w tych mniej udanych, jak np. Kac Wawa.

Chcielibyście zobaczyć Szyca w hollywoodzkich produkcjach?


Borys Szyc zrobi karierę w Hollywood?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!