Boże święty! Co te zdjęcia robią na Insta Koroniewskiej?!

przejdź do komentarzy

Ukazują dystans do siebie?

joanna koroniewska joanna koroniewska/© KAPiF, Instagram
Od kiedy istnieje Instagram, byliśmy świadkami różnych trendów w robieniu zdjęć - selfie po seksie, zaraz po obudzeniu, zdjęcia jedzenia, paznokci. Wszystkie oczywiście uzupełnione odpowiednimi tagami. Z instagramowej mody nigdy nie wyszyły zdjęcia bez makijażu typu "#nomakeup" "#nofilter". Oczywiście zdarzają się małe oszustwa.

Hollywoodzkie gwiazdy pokroju Seleny Gomez chwaliły się zdjęciami niby bez makijażu, a gdy dokładniej się przypatrzyliśmy, to zdaliśmy sobie sprawę z tego, że piosenkarka najwyraźniej uważa, że malowanie rzęs czy pudrowanie twarzy to nie robienie make-upu.

Joanna Koroniewska nie oszukuje, jeśli ma być zdjęcie bez makijażu, to faktycznie takie jest. Aktualnie aktorka wypoczywa w górach, gdzie codzienne trenuje bieganie.

Zobacz: Zmęczenie daje się we znaki Ewelinie Lisowskiej? (Insta)

Wszystko zostało udokumentowane na Insta. Najnowsze fotki Asi wprawiły internautów w osłupienie - nie są ładne czy przerobione, po prostu są naturalne.

Niektórzy internauci są zachwyceni, że gwiazdka pokazała się w takiej naturalnej odsłonie, inni twierdzą, że nie tego oczekuje się od gwiazdy.

My gratulujemy dystansu i prosimy o więcej takich obrazków!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!