Brad ma FATALNY kontakt z dziećmi. Angelina je buntuje

przejdź do komentarzy

Wiemy, jak aktor zachowuje się w tak trudnej sytuacji.

angelina jolie angelina jolie/Forum/Backgrid/Starstoc.Newscom
Rozwód Angeliny Jolie i Barda Pitta negatywnie wpłynął na relacje aktora z dziećmi. Mężczyzna uważa, że Angelina buntuje swoje latorośle przeciw ojcu, a dodatkowo wykorzystuje je do budowania wizerunku dobrej matki. Wczoraj pisaliśmy, że Angie powiedziała Paxowi, że jego ojciec nie chciał go adoptować. Te słowa z pewnością pogłębiły rodzinny kryzys.

Nowe i SZOKUJĄCE szczegóły na temat rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta

Okazuje się, że Pitt ma fatalny kontakt z Maddoxem i Paxem. Chłopcy zawsze wpierali swoją matkę i byli jej opiekunami oraz powiernikami. Tak silna relacja Angie z synami wpłynęła ich kontakt z ojcem. Mężczyzna podobno jednak już pogodził się z myślą, że już nigdy nie będzie jak dawniej.
Jak donoszą zagraniczne media, aktor na szczęście czuje się coraz lepiej psychicznie i powoli przestaje obwiniać Jolie o kryzys w relacji z synami.

Brad Pitt już się cieszy z rozwodu z Angeliną Jolie

Myślicie, że chłopcy rzeczywiście stoją po stronie matki i nie ufają swojemu ojcu? Podobno najbardziej zbuntowany jest Maddox, który bezgranicznie wierzy w słowa Jolie.Brad ma FATALNY kontakt z dziećmi. Angelina je buntuje

Brad ma FATALNY kontakt z dziećmi. Angelina je buntuje

Brad ma FATALNY kontakt z dziećmi. Angelina je buntuje

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (5): sortuj