Brad Pitt bohaterem! Uratował małą dziewczynkę przed śmiercią w tłumie (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Jak do tego doszło?!

brad pitt brad pitt/FameFlynet
Brad Pitt (52 l.) wykazał się ostatnio prawdziwym męstwem. Tylko dzięki jego spostrzegawczości uratowano dziewczynkę, która omal nie zginęła w tłumie ludzi pragnących go zobaczyć.

Zobacz też: Angelina Jolie i Brad Pitt biorą rozwód!

Gdzie rozgrywany jest film Allied z Bradem Pittem w roli głównej?Aktor obecnie przebywa na Wyspach Kanaryjskich, gdzie bierze udział w filmie Allied, który rozgrywa się w czasach II Wojny Światowej. Mąż Angeliny Jolie w czasie przerwy zdjęciowej podszedł do barierek, pod którymi stali jego fani.

Zobacz też: Czy Jolie i Clooney to HIPOKRYCI? Oto drugie dno!

W pewnym momencie zobaczył młodą dziewczynkę, która słabła tuż przy ogrodzeniu. Działo się to bardzo szybko, ponieważ tłum ludzi coraz bardziej napierał na miejsce, w którym stała.

Na szczęście szybko zareagował i przy pomocy swoich ochroniarzy wyciągnął dziecko z tłumu. Wyraźnie przejęty artysta przytulił dziewczynkę, która ze łzami w oczach mu dziękowała.

Gdyby nie szybka reakcja aktora, dziewczynce mogłaby stać się poważna krzywda.

Zobacz też: Fight Club powraca!

Internauci są również zgodni co do jednego: właśnie po takich czynach poznaje się prawdziwego mężczyznę. Zgodzicie się z nimi?
Mała uwaga: wyłączcie w tym filmie dźwięk, ze względu na bardzo GŁOŚNY krzyk fanów Brada Pitta. Nie chcecie przecież ogłuchnąć, prawda?Brad Pitt bohaterem! Uratował małą dziewczynkę przed stratowaniem! (VIDEO)

Brad Pitt bohaterem! Uratował małą dziewczynkę przed stratowaniem! (VIDEO)

Brad Pitt bohaterem! Uratował małą dziewczynkę przed stratowaniem! (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!