Brat Ewy Tylman prosi o pomoc

przejdź do komentarzy

"Teraz, gdy już wyczerpaliśmy wszystkie możliwości jakie mieliśmy, nadszedł ten moment, by..."

ewa tylman ewa tylman/Facebook
Minęły już dwa miesiące od dnia, w którym zaginęła Ewa Tylman. Dotychczasowe poszukiwania nie przyniosły efektu. Trwa dochodzenie w sprawie, ale opinia publiczna nie jest informowana o jego postępach.

W mediach społecznościowych udziela się brat Ewy, Piotr Tylman. Mężczyzna włożył już mnóstwo wysiłku w prywatne dochodzenie - teraz sam przyznaje, że jego możliwości się kończą.

Czytaj też: Rodzina Ewy Tylman pokazała kolejne zdjęcia z monitoringu

Dlatego Tylman apeluje o wsparcie. Brat zaginionej założył Komitet Społeczny Poszukiwań Ewy Tylman i na portalu siepomaga zbiera pieniądze, które chce przeznaczyć na dokładne przeszukanie dna Warty.

W dniu 23 Listopada 2015 roku w Poznaniu zaginęła moja siostra, Ewa Tylman. Policja jak i prokuratura obecnie uważa, że niestety ciało Ewy jest w rzece Warcie. Mimo przeprowadzonych na szeroką skalę działań w celu ujawnienia jej zwłok w wodzie, ciała Ewy jak dotąd nie odnaleziono
- zaczyna Tylman.

W tej tragicznej dla nas sytuacji wiele osób pytało, jak można pomóc. Teraz, gdy już wyczerpaliśmy wszystkie możliwości jakie mieliśmy, nadszedł ten moment, by Was o pomoc poprosić. Dalsze poszukiwania są skomplikowane oraz bardzo kosztowne.

Naszym celem jest zebranie środków na ekspertyzę dna koryta rzeki Warty na odcinku 250 km. Ekspertyza zostanie przeprowadzona przez Grupę Specjalną Płetwonurków Rzeczpospolitej Polskiej z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu do analizy hydrograficznej
- pisze Tylman.


Brat zaginionej kobiety tłumaczy, w jakim celu chce zlecić przeszukanie dna rzeki:

Ekspertyza jest następnie podpisywana przez biegłego sądowego z zakresu poszukiwań pod wodą.

Po co to wszystko?

Jeśli ekspertyza NIE ujawni ciała Ewy w wodzie, to będzie to bardzo ważny i wysoce wiarygodny dokument, który będzie mógł pomóc organom ścigania zastanowić się nad innym przebiegiem wydarzeń.


Czytaj też: Kim jest chłopak Ewy Tylman?

Jeśli natomiast ciało Ewy znajduje się w rzece, to jest bardzo prawdopodobne iż zostanie ono w wyniku działań GSPRP odnalezione i mimo bólu w sercach część koszmaru dla mojej rodziny się zakończy. Stąd już krok do prawdy o tym co tak naprawdę się wydarzyło - podkreśla Tylman.


Darowizny można wpłacać tutaj.
Nadszedł moment kiedy musimy się zwrócić do Was o pomoc, mianowicie o wsparcie naszych poszukiwań środkami finansowymi....

Posted by Zaginęła Ewa Tylman/Missing person Ewa Tylman on 27 styczeń 2016


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!