Brat Whitney Houston przyznał, że wprowadził ją w narkotyki

przejdź do komentarzy

Muszę z tym żyć - powiedział w The Oprah Show

whitney houston whitney houston/Fame/Flynet/screen The Oprah Show
Przez lata spekulowano, że osobą, która wprowadziła Whitney Houston w narkotyki był jej mąż, Bobby Brown. Tymczasem był to jej starszy brat – Michael.

W poniedziałkowym The Oprah Show przyznał to przed milionami widzów.

- Zawsze byliśmy razem przez większość czasu. Ona podążała za mną. Nauczyłem ją prowadzić, razem się bawiliśmy, robiliśmy razem wszystko, co robią dorastający ludzie. Kiedy pojawiły się w naszym życiu narkotyki, weszliśmy w nie razem i po prostu wymknęło się to spod kontroli – powiedział Michael Houston.

Oprah przycisnęła go jeszcze bardziej i zapytała, czy to on wprowadził Whitney w narkotyki. Stwierdził, że tak było. Zaznaczył jednak, że w latach 80-tych, kiedy oboje eksperymentowali z kokainą, narkotyk ten był powszechnie akceptowany w środowisku, był częścią show-biznesu.

Whitney Houston zaczęła brać w wieku nieco ponad 20 lat już jako sławna piosenkarka, ale jeszcze przed 1992 rokiem, kiedy poślubiła Browna.

- Więc za jej pierwszym kontaktem z narkotykami stałeś ty, więc to jest twój demon, z którym musisz żyć – stwierdziła Oprah.

- Każdego dnia do końca mojego życia – odpowiedział Michael Houston.

Whitney Houston zmarła 11 lutego 2012 roku na atak serca. Została znaleziona w wannie w hotelu dzień przed rozdaniem nagród Grammy. Sekcja wykazała, że była pod wpływem kokainy, marihuany oraz leków psychotropowych – xanaxu, flexerilu i benadrylu.


Brat Whitney Houston przyznał, że wciągnął ją w narkotyki

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!