Britney Spears masturbowała się przed ochroniarzem

przejdź do komentarzy

"Ścigała mnie dla seksu!", opowiada Fernando Flores.

britney spears britney spears/ © PR Photos
Były ochroniarz Britney Spears, Fernando Flores, nie odpuszcza.


Jak zapowiadał, tak zrobił i złożył wniosek do sądu. Podaje w nim, że gwiazda molestowała go seksualnie, kiedy pracował dla niej.

Z kolei inny ochroniarz, który również pracował dla Brit, broni jej.

- Nigdy nic złego nie widziałem - powiedział. - Gdyby źle traktowała dzieci, dalibyśmy znać najpierw jej, a potem władzom. Było bardzo normalnie. Wypady do Starbucksa, wyjścia na lunch, zakupy, kupowanie ubrań i wychodzenie na jakieś imprezy. Tyle - mówi Mark Chinapen.

Flores jednak trzyma się swojej wersji. Jego zdaniem 28-letnia piosenkarka "prześladowała go", chcąc zmusić go do seksu.

- Rozbierała się i masturbowała przede mną - mówi. - Praca z nią była koszmarem. Wszyscy ochroniarze się jej bali. Zawsze było tak samo: dzwoniła do ochrony i mówiła, bym stawił się w jej pokoju w przeciągu 15 minut. Kiedy przychodziłem, ona już była naga. Kiedyś wszedłem, a ona w tym czasie "robiła sobie dobrze" w łóżku. Przeciągała rękami po ciele i miała taki wzrok, jakby była opętana.
Myślała, że to mnie podnieci, ale ja wychodziłem. Robiła podobne rzeczy tak często, że straciłem rachubę. Nie miałem innego wyjścia, jak rzucić tę pracę.
 Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!