Britney Spears pogodziła się z Paris Hilton

przejdź do komentarzy

Oby tylko ich przyjaźń nie zakończyła się tak, jak ostatnio.

britney spears britney spears/ © PR Photos
Nowy Rok z pewnością miło jest przywitać zakopawszy uprzednio topór wojenny. Tym samym cieszy nas fakt, że w końcu doszło do długo wyczekiwanego pojednania Britney Spears i Paris Hilton.

Z drugiej strony martwimy się jednak o kondycję psychiczną piosenkarki, która choć od jakiegoś czasu wykazuje wyraźną poprawę, to jednak nadal narażona jest na działanie szkodliwych czynników. Z pewnością zalicza się do nich stres, również ten związany z niemiłymi wspomnieniami z przeszłości.

Tym z Was, którzy zdążyli już wymazać z pamięci wydarzenia sprzed kilku lat przypomnimy, że w lutym 2007 roku Britney przeżyła poważne załamanie nerwowe.

Zanim się to jednak stało piosenkarka mocno skumplowała się ze słynną dziedziczką, która nauczyła ją imprezowego trybu życia. Alkohol i inne używki szybko sprawiły, że Britney spadła na samo dno, z którego bardzo trudno było jej się podnieść. Całe szczęście w końcu się udało, jednak aby to osiągnąć konieczne było zerwanie wszystkich więzów łączących ją z Hiltonówną.

Fakt, że doszło do pojednania prawdopodobnie oznacza, że Spears jest już na tyle silna, iż nie obawia się demonów przeszłości.

Czy wypada trzymać kciuki za ich przyjaźń?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!