Britney Spears zakończyła kolejny związek

przejdź do komentarzy

Piosenkarka właśnie rozstała się z Charliem Bersolem.

britney spears britney spears/© Fame/Flynet
Czy Britney Spears (33 l.) ma pecha w miłości? A może musi pocałować wiele żab, zanim znajdzie prawdziwego księcia? Może też ciąży na niej hollwyoodzka klątwa - jak wiadomo sławne panie mają na swoich kontach wiele związków.

W latach 1999-2002 Brit była słodką dziewczyną Justina Timberlake'a. W 2004 roku piosenkarka poślubiła swoją szkolną miłość, Jasona Alexandra. Jednak ich związek został unieważniony po 55 godzinach. Znacznie dłużej trwało małżeństwo Britney z Kevinem Federlinem, z którym artystka ma dwójkę dzieci. W 2011 roku Brit związała się z Jasonem Trawickiem. Ich związek rozpadł się w 2013 roku. Kolejnym wybrankiem serca gwiazdy był David Lucao, jednak okazał się on być umiarkowanie wierny. Jego igraszki z sąsiadką zarejestrowane na płycie CD zostały doręczone do rąk własnych Birtney. Aua! Tym jedynym miał okazać się Charlie Ebersol, jednak i on dał ciała.

Związek Charliego i piosenkarki właśnie dobiegł końca. Trwał 8 miesięcy. Z instagramu gwiazdy zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia artystki i producenta. Kto będzie kolejny?

 


Britney Spears zakończyła kolejny zwiazek

Britney Spears zakończyła kolejny zwiazek

Britney Spears zakończyła kolejny zwiazek

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!