Bruce Jenner żyje już jak kobieta

przejdź do komentarzy

Makijaż, stroje - niedługo formalnie poznamy nową gwiazdę.

bruce jenner bruce jenner/© Fame/Flynet
Zaczęło się dość niewinnie - od operacji usunięcia jabłka Adama. Bruce Jenner (65 l.) trochę zaskoczył widzów show o familii Kardashianów. Ale prawdziwa rewolucja zaczęła się trochę później, gdy zaczęły krążyć plotki o chęci zmiany płci przez ówczesnego męża Kris Jenner (59 l.).

Dziś niedowiarków wątpiących w to, że Bruce zostanie kobietą, jest coraz mniej. Ojciec Kendall Jenner rozstał się z żoną i chce wypełnić swój plan.

Bruce, który na pierwszy rzut oka wygląda zupełnie inaczej, niż kilka lat temu, w swoim domu w Malibu żyje już jak kobieta. Ubiera się w damskie ciuchy, maluje i czesze. Jest szczęśliwy w swoich czterech ścianach.

Ale to nie koniec. Bruce, który nawet w Wikipedii funkcjonuje już jako Brigitte Jenner – amerykańska transgenderowa lekkoatletka, przez cały czas bierze hormony, które przydają mu żeńskich cech płciowych. Wkrótce ma się odbyć operacja, po której były mąż Kris oficjalnie przedstawi się jako kobieta.

Jak na zmianę płci reaguje rodzina Bruce'a vel Brigitte?

Synowie i córki wspierają ojca. Cieszą się, że ich najbliższa osoba będzie wreszcie szczęśliwa w swojej skórze.

- Widzieli, jak bardzo cierpi i jak jest nieszczęśliwy z Kris - mówi informator. - Teraz są po jego stronie i mocno trzymają kciuki.

Bruce Jenner żyje już jak kobieta

Bruce Jenner żyje już jak kobieta

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!