Bruce Willis odwiedzi Polskę (VIDEO)

przejdź do komentarzy

A wszystko dzięki wódce.

bruce willis bruce willis/Bruce Willis / © PR Photos
Jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów, Bruce Willis przyjeżdża do Polski już w czerwcu. Niestety nie po to, aby kręcić kolejny film. Gwiazdor jest ambasadorem marki Sobieski i udziałowcem Grupy Belvedere.

Bohater Szklanej Pułapki pojawi się w Destylarni Sobieski w Starogardzie Gdańskim. Będzie go można także ujrzeć w stolicy konferencji prasowej rozpoczynającej międzynarodową trasę Truth in Vodka. Takie hasło będzie miała kampania reklamowa wódki Sobieski poza naszym krajem.

- Przyjazdowi Bruce’a towarzyszą działania na poziomie handlowym, które już zostały rozpoczęte przez wprowadzenie nowej butelki wódki Sobieski. Willisa nie mogło zabraknąć w momencie, kiedy odmłodzony produkt jest już dostępny we wszystkich dobrych sklepach alkoholowych, zwłaszcza, że jest współtwórcą nowego opakowania. W Destylarni Sobieski powstanie krótki film reklamowy, który będzie emitowany w punktach sprzedaży naszej globalnej marki i Internecie. Razem z gwiazdą, na ekranach wystąpią zwycięzcy konkursu, który jeszcze przez kilka dni będzie trwał na najpopularniejszym portalu społecznościowym świata – powiedział Krzysztof Tryliński, dyrektor generalny Grupy Sobieski.

Na szczęście dla fanów aktora znajdzie on chwilę na spotkanie z nimi podczas wizyty 22 czerwca w Starogardzie.

Oby więcej sław chciało inwestować w Polsce, nawet jeśli tylko w wódkę. Zobaczcie jak aktor reklamuje polską wódkę w USA.
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!