Brytyjski tabloid pisze o Krupie i Wolińskim (FOTO)

przejdź do komentarzy

Aż tak zaszaleli podczas sylwestrowej nocy?

joanna krupa joanna krupa/Instagram
Jedni szaleli na scenach podczas koncertów, inni urządzali domówki, jeszcze inni bawili się w lokalach. Po sylwestrowych szaleństwach internet zalała fala fotek z gwiazdami w roli głównej. Każdy chce pokazać, że impreza była przednia, a humory dopisywały. Doda zamieściła nawet zdjęcie ze swoim nowym chłopakiem, Emilem Haidarem. I pomyśleć, że jeszcze kilka tygodni temu skrzętnie ukrywała jego twarz... Ta dama szalała za granicą - w Miami, gdzie mieszka ze swoim mężem. Oczywiście mowa o Joannie Krupie i Romainie Zago.

Joasia postawiła tego wieczoru na błyszczącą mini z odkrytymi plecami i łatami imitującymi prześwity. Mimo plotek o kryzysie w małżeństwie, chętnie pozowała z Romainem i uśmiechała się na prawo i lewo. Na Instagramie złożyła życzenia swoim fanom:

Życzymy szczęśliwego i pełnego zdrowia Nowego Roku. Niech Wasze życie będzie wypełnione radością i światełkiem inspiracji do bycia dobrym człowiekiem. Bogactwo nie leży w materialnych rzeczach, ale naszych sercach.


Parze towarzyszył Dawid Woliński, który bawił się doskonale, czym szybko pochwalił się na swoim profilu. Projektant załapał się nawet na focię z Dżoaną, która zamieszczono w brytyjskim tabloidzie.

Powinniśmy gratulować?

 


Our quiet wannabe party #lol in #dailymail #showbiz #fun with @joannakrupa at @myntloungeusa #friends

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dawid Wolinski (@dawid_wolinski)Happy new year with @joannakrupa and @romain_zago #mynt #epic #fun #friends

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dawid Wolinski (@dawid_wolinski)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!