Brzydka Britney

przejdź do komentarzy

Co się z nią stało?

britney spears britney spears/NY Post
Kiedyś wyglądała jak chodzący milion dolarów. Dzisiaj nie sięga nawet dychy w opinii wielu osób.

Paparazzi zrobili Britney Spears kilka fotek, gdy wychodziła z restauracji. Wyglądała... nie będę się rozpisywać, zdjęcie powie więcej.

Ktoś ponoć krzyknął „Wyglądasz pięknie”, na co gwiazda odpowiedziała:

- Kocham cię za te słowa!

”Specjaliści” z serwisów plotkarskich twierdzą, że nałogi w postaci picia jak Smok Wawelski i palenia jak lokomotywa dodały Britney 20 lat.

- Tu trzeba zatrudnić osobistego trenera i pracować tak ciężko, jak Madonna - powiedział The New York Post pracujący w Los Angeles psycholog Robert Butterworth, którego martwi stan gwiazdy.

Przypomnijmy - w Sylwestra Britney zemdlała podczas imprezy w klubie Pure. Menedżer twierdzi, że nie było to wynikiem upojenia alkoholowego, a przemęczenia.

The Post jest jednak innego zdania - wg nich to upokorzenie sprowadziło Britney na kolana tamtej nocy. Ponoć tłum wykrzkiwał „Dziwka! Dziwka!”, na co Britney zareagowała udawanym omdleniem. Natychmiast otoczył ją tłum ochroniarzy, a resztę dośpiewały media.

- Ludzie zazdroszczą gwiazdom. Kiedy widzą, że mają jakieś problemy, natychmiast popychają je w gorszy stan - twierdzi wspomniany psycholog. - Jestem w stanie to zrozumieć [jej upadek] - nerwy i upokorzenie mogą zaowocować psychicznym „roztopieniem”. Trzeba być twardym, aby umieć żyć w Hollywood. Stale musisz być w formie.

A Britney, jak my wszyscy, jest człowiekiem, który ma granice. Widocznie w którymś momencie przekroczyła tę „cienką, czerwoną linię”. Imprezy z Paris Hilton i Lindsay Lohan na pewno jej w tym pomogły.

- Być może [Britney] stoi w miejscu, gdzie droga się rozwidla. Jedna prowadzi do nadmiernych imprez, druga wprowadza w macki uzależnienia.

Kozaczek doda, że obie kiepsko się koñczą, ale do podobnych wniosków nietrudno dojść.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!