Była dziewczyna Farrella my¶lała o samobójstwie

przejdĽ do komentarzy

A w tle dramatycznej historii - Alicja Bachleda-Curu¶.

alicja bachleda - curu¶ alicja bachleda - curu¶/© KAPiF
Trudno się dziwić, że Alicja Bachleda-Curu¶ niewiele mówiła i mówi o swoim zwi±zku z Colinem Farrellem. Czytaj±c autobiografię byłej dziewczyny Farrella, Emmy Forrest, która na Zachodzie została wydana już rok temu, trudno się oprzeć wrażeniu, że zwi±zek Bachledy rodził się w burzliwych okoliczno¶ciach.

Ksi±żka Forrest, byłej kochanki Farrella, zawiera opis drastycznych scen. Kobieta wspomina trudne momenty, gdy zrozumiała, iż jej miejsce u boku aktora zajęła inna osoba.

Forrest my¶lała wtedy o samobójstwie:

Patrzę na brzytwę w mojej łazience. "Powiedz mi, co mam zrobić!" Brzytwa milczy. Słyszę swój własny oddech, co oznacza, że słyszę tylko sam± siebie. Nie ma już żadnych głosów. Nie ma jego głosu. Nie ma głosu lekarza, internetowych wariatów ani nawet głosu mojej mamy. Wychodzę z łazienki, zakładam słuchawki i wsiadam do poci±gu - wspomina Forrest dzień, kiedy przeżywała widok Farrella w towarzystwie ciężarnej Bachledy-Curu¶.

Pytanie - czy autorka ksi±żki Twój głos w mojej głowie napisała relację z tamtych wydarzeń z my¶l± o autoterapii, czy może jej celem był lans? My mamy mieszane uczucia czytaj±c tego typu zwierzenia.

A jak Wy odbieracie wspomnienia Emmy Forrest?

Czytajcie więcej: Uwodziła Mostowiaka, teraz odchodzi z "M jak miło¶ć"! Dlaczego?


Była dziewczyna Farrella my¶lała o samobójstwie Była dziewczyna Farrella my¶lała o samobójstwie

Była dziewczyna Farrella my¶lała o samobójstwie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!