Były rzecznik Kim Kardashian: Ona kiedyś była zupełnie inna!

przejdź do komentarzy

Teraz liczą się tylko pieniądze i sława.

kim kardashian kim kardashian/© PR Photos
Kris Humphries bardzo się zdziwił na wieść o tym, że Kim Kardashian złożyła pozew o rozwód.

Okazuje się, że gwiazdka wszystko to sobie bardzo dobrze zaplanowała - szybki ślub, krótkie małżeństwo, miliony dolarów na koncie i przez jakiś czas smutna mina na twarzy.

Jej były rzeczni, Jonathan Jaxson z firmy JJ Public Relations, która niegdyś współpracowała z Kim, twierdzi, że to wszystko przemyślane ruchy.

- Jest bardzo samolubna i doskonale wie, jaki ma być jej wizerunek. Wiedziała, że małżeństwo to złe posunięcie pr-owe i że jej wartość spadła od tamtego momentu - mówi.

Jaxson zna Kim od 2007 roku. Pomagał jej przejść przez medialną burzę wywołaną seks-taśmą i związek z futbolistą Reggiem Bushem.

- Kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy, chodziło o zdobycie popularności i uczynienie z niej gwiazdy - powiedział jej były rzecznik serwisowi RadarOnline. - Ustawiałem jej tyle spotkań z paparazzi! - dodaje. - Pamiętam, jak zaaranżowałem jej wyjście ze sklepu z biżuterią i sprawiłem, że wyglądało to tak, jakby Reggie chciał się jej oświadczyć. Jemu się to nie podobało i to było częściowo powodem ich rozstania. Nie poradził sobie ze sławą i jej pragnieniem bycia popularną.

To samo stało się kością niezgody pomiędzy Kim i Krisem, który wierzył, że ślub na oczach widzów będzie ostatnią rzeczą, jaką zrobią dla sławy.

- On po prostu chciał mieć żonę, nie obchodziła go reszta - dodaje Jaxson.

- Kim była kiedyś słodką, normalną osobą, fajną dziewczyną - mówi. - Stała się zupełnie inną osobą, głodną sławy. Ma niewiarygodną chęć bycia w centrum uwagi.

 


Na zdjęciach "dawna Kim", czyli gwiazdka w 2006 roku:

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!