Caitlyn Jenner POCAŁOWAŁA Kris na wizji!

przejdź do komentarzy

Chcę do niej WRÓCIĆ?!

caitlyn jenner caitlyn jenner/FameFlynet, Youtube
Caitlyn Jenner (66 l.) w najnowszej zapowiedzi jej programu I'm Cait twierdzi, że dalej PODOBAJĄ jej się kobiety i nie ma oporów przed randkami z paniami. Na dodatek przyznaje, że dalej czuje "coś" do Kris Jenner (60 l.). Na dowód tego POCAŁOWAŁA ją na oczach kamer!

Caitlyn Jenner CHCE WRÓCIĆ do Kris Jenner?!

Zobacz więcej: Caitlyn Jenner ma... dziewczynę!

W jednej ze scen trailera widać, jak ojciec Kylie i Kendall Jenner chce pocałować inną kobietę.

Caitlyn Jenner CHCE WRÓCIĆ do Kris Jenner?!

Internautów zaskoczyło dodatkowo to, że Caitlyn, która jako Bruce Jenner była zadeklarowaną republikanką przyznała, że może być... lewicową aktywistką. Dlaczego? Ponieważ jeden z amerykańskich senatorów stwierdził, że w wielu przypadkach osoby transseksualne odpowiadają za molestowanie dzieci.

Caitlyn Jenner na TwitterzeCelebrytka na swoim Twitterze zaprasza również do obejrzenia swojego show, które prowadzi również z innymi osobami transseksualnymi. Niestety na jej profilu pojawiają się ciągle bardzo negatywne komentarze pochodzące od osób, dla których jej Coming out był nie do zaakceptowania.Caitlyn Jenner CHCE WRÓCIĆ do Kris Jenner?!

Zobacz więcej: CAITLYN JENNER STWORZYŁA WYJATKOWĄ SZMINKĘ DLA MAC

Caitlyn stara się ignorować takie ataki. Ostatnio starała się również zaprosić internautów do podpisywania akcji przeciwko politykowi Patowi McCrory'emu. Kongresmen ten jest autorem słów o molestowaniu dzieci przez osoby transseksualne, które ją tak rozzłościły.

Caitlyn Jenner CHCE WRÓCIĆ do Kris Jenner?!

Czy Caitlyn Jenner myśli kompletnie inaczej niż... Bruce?Skąd ta nagła zmiana u Caitlyn? Jako Bruce, była otwartym republikaninem, wspierała kampanie Busha oraz przekazywała ogromne datki na tę partię. Bruce jako legendarny sportowiec regularnie pojawiał się na galach republikańskich, a teraz jako Caitlyn całkowicie odcina się od jakikolwiek powiązań z tym ugrupowaniem mówiąc:

To już nie są moi ludzie.


Wszystko wychodzi jednak na to, że nie wszystko zmieniło się u celebrytki. Wiele wskazuje na to, że dalej może coś czuć do swojej byłej małżonki. W programie przeprosiła ją również, mówiąc, że... dalej ją kocha. Caitlyn jednak nie mogła dalej ukrywać tego, że nie czuje się dobrze w swoim ciele i czuła dysonans w swoim umyśle.

Kolejnym dowodem na to, że jednak dalej "ciągnie" ją do kobiet jest jej wyznanie w programie u Ellen DeGeneres. Przypomnijmy, że celebrytka przez lata była nawet PRZECIWKO związkom homoseksualnym. Nie zmieniło się to nawet po jej transformacji. W programie przyznała, że dalej ma opory przed akceptacją legalizacji związków partnerskich.

Cairlyn Jenner POCAŁOWAŁA Kris na wizji!

Zobacz więcej: Caitlyn Jenner... chce znów być Brucem!

Mimo że jakiś czas później przeprosiła, mówiąc że takie związki mogą "sobie być", to niesmak wśród homoseksualnych fanów pozostał. (Zobacz więcej w artykule na Billboard.com)

Czy uważacie zatem, że Caitlyn mogłaby "wrócić" do Kris Jenner? Czy taki scenariusz byłby w ogóle prawdopodobny?!We all ate very well on this trip. Episode three is tonight! You must see this... it's getting good @iamcait

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Caitlyn Jenner (@caitlynjenner)
Caitlyn Jenner CHCE WRÓCIĆ do Kris Jenner?!

Kris Jenner

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!