Cała gorzka prawda o Lindsay Lohan

przejdź do komentarzy

Były ochroniarz mówi. Tego się nie spodziewaliście.

lindsay lohan lindsay lohan/© Photorazzi
Wiemy o problemach Lindsay Lohan z narkotykami, nożami i seksem. Okazuje się, że to jedynie malutki wycinek z tego, co wyrabia.

48-letni ochroniarz Lee Weaver, który spędził dwa lata przy boku Lohan, przełamał milczenie. Pracował także dla wielu innych gwiazd, ale żadna nie była "tak dzika jak Lindsay".

- W kwietniu poprosiła mnie, bym zawiózł ją do jej dilera w Beverly Hills. Wiedziałem, że jeśli odmówię, pójdzie sama, więc zawiozłem ją - mówi Lee.

- Czekał na nią w krzakach. Nagle zaczęła wrzeszczeć i bić go, bo ją oszukał. Wyciągnął broń. Wyszedłem i groził mi, że strzeli, jeśli jej nie zabiorę, ale ona ciągle go biła. Na szczeście to wszystko odciągnęło jego uwagę i uderzyłem go. Upadł na ziemię. Wciągnąłem Lindsay do samochodu i odjechałem, a ona ciągle krzyczała, bym tam wrócił. To było jak w Pulp Fiction.

Podobno Lohan cięła sobie także nadgarstki nożami, szlochając, że "nie pasuje do tej planety". Kumplowała się też z byłą przyjaciółką, która również była uzależniona od heroiny. Chodzi o samą Nicole Richie. Jedna z ich imprez trwała 10 godzin, a w tym czasie cały czas wciągały kokainę.

- Nikt nie był tak dziki jak Lindsay, ale Nicole była blisko. Czasem Paris Hilton też tam bywała, głównie robiła striptiz i piła.

- Pewnej nocy Lindsay i Nicole robiły ciągłe wycieczki do łazienki. Nie wciągała przy mnie, bo wiedziała, że się wścieknę. Ale im bardziej były wycieńczone, tym mniej ją to obchodziło. Na końcu przyniosły lustro z łazienki, położyły na stole i położyły na nie górę koki. Wszystko wciągnęły i nałożyły jeszcze więcej.

- Próbowałem mówić Lindsay, by przestała, ale ona odpowiadała, że to jest "cool". Po 10 godzinach miałem dość i wyrzuciłem lustro przez okno. Musiałem wynieść ją do samochodu.

A co z domniemanym romansem Lohan z Samanthą Ronson? Podobno Lindsay jest biseksualna:

- Używała chłopaków dla narkotyków, a dziewczyn dla podniecenia - mówi Lee. - Straciłem już rachubę, licząc kobiety, które przyprowadzała do pokoju hotelowego z klubów.

- Widziałem nawet, jak próbowała macać cycki i tyłek Mariah Carey, kiedy tańczyła. Pewnego razu wszedłem do łazienki w klubie, szukając jej i znazałem, gdy całowała się z dziewczyną z języczkiem.

Lee boi się także, że młoda aktoreczka, która będzie w tym miesiącu obchodziła 21 urodziny, jest typem samobójczyni.

- Pewnej nocy patrzyłem na jej ręce i nadgarstki. Pakrywały je jasne czerwone ślady. Chciała mi wmówić, że upadła, ale gdy spojrzałem jej w oczy, oczekując prawdy, wybuchnęła płaczem.

O większości tych doniesień mieliśmy okazję już słyszeć. Blizny i rany na nadgarskach były obiektem wielu spekulacji. Teraz potwierdziła to osoba z otoczenia Lohan. Tak stoczyła się sympatyczna dziewczyna, której dawne oblicze możecie zobaczyć na zdjęciu. Czy to się nazywa "młode hollywood"?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!