Camila Alves i jej kolekcja torebek

przejdź do komentarzy

Nawet nie ma zamiaru ich promować.

camila alve camila alve/ © PR Photos
Camila Alves postanowiła, że chce projektować torby, ale niestety ma problem z ich sprzedażą. I nie chodzi o to, że nikt nie chce ich kupować,po prostu nie ma kto ich promować.

Cena torebek z kolekcji Muxo waha się od 1 000 do 2 000 dolarów. Jednym z partnerów został butik Kitson, który niestety ale już będzie chciał zrezygnować ze współpracy. Camila nawet nie postarała się pojawić w butik,pomimo tego, że zaproszenie zostało jej wysłane aż trzy razy.

- Kitson już nigdy nie będzie współpracował z Panią Camilą Alves. Kupiliśmy 12 modeli torebek i po czterech miesiącach zostało nam nadal 6. Jest to jedna z najgorzej sprzedających się kolekcji w naszym butiku. - powiedział pracownik Kitsona.

Przedstawiciel Alves jednak wszystkiemu zaprzecza.

- Kolekcja sprzedaje się świetnie. Ciąlge przychodzą nowe zamówienia. A zarzuty Kitsona to kłamstwo. Nie dostaliśmy żadnych zaproszeń, więc to chyba nie jest wina Camili, tylko samego butiku

Z drugiej strony inne gwiazdy, takie jak Jessica Simpson czy Nicole Richie same proponują, że pojawią się na promocji swoich wyrobów.

Tu możecie obejrzeć torebki z kolekcji Muxo

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!