Cara Delevingne jest alkoholiczką?

przejdź do komentarzy

Niepokojące doniesienia z życia modelki.

cara delevingne cara delevingne/© Fame/Flynet
Ta pani zawsze lubiła "dobrą" zabawę i miała słabość do używek. Pamiętacie początki Cary Delevingne (22 l.) w show biznesie? Paparazzi zrobili jej zdjęcie, gdy niechcący upuściła na ziemię woreczek z białym proszkiem. Za to w zeszłym roku Cara przybyła na czerwony dywan w stanie wskazującym na spożycie. To nie koniec, później aktorka dosłownie czołgała się po ściance.

Teraz Delevingne chce zmienić branżę i przejść z wybiegu na wielki ekran. Ostatnio mówiło się o tym, że Cara zagra szaloną byłą dziewczynę Christiana Greya w Ciemniejszej stronie Greya.

Cara próbuje przenieść się z wybiegu na wielki ekran, ale jej słabość do alkoholu stawia jej karierę pod znakiem zapytania. Teraz Cara przebywa w Toronto, gdzie ma zagrać u boku Jareda Leto i Willa Smitha w filmie "Suicide Squad". Każdy dzień zaczyna tam od wypicia tequili. Jej problem z alkoholem wymknął się spod kontroli - zdradza znajomy modelki.


Pobyty na odwykach są wpisane są w życie gwiazd. Ostatnio do placówki leczenia uzależnień trafiła Ireland Baldwin, która od momentu rozstania ze swoją dziewczyną nie trzeźwiała.


Cara Delevingne jest alkoholiczką?

Cara Delevingne jest alkoholiczką?

Cara Delevingne jest alkoholiczką?

Cara Delevingne jest alkoholiczką?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!