Cara Delevingne rozstała się z dziewczyną!

przejdź do komentarzy

Dlaczego?

cara delevingne cara delevingne/© Fame/Flynet
Sezon na rozstania trwa w najlepsze. Od poniedziałku zdarzyliśmy już Was poinformować o zakończeniu związku Ariany Grande i Big Seana, Miley Cyrus i Patricka Schwarzeneggera, a teraz do tego grona dołączyła modelka i aktorka, Cara Delevingne (22 l.), która po 4 miesiącach spotykania się z St. Vincet została singielką.

Cara jest bardzo smutna, nie może się na niczym skupić. Jeszcze kilka dni temu była zakochana po uszy. Ją i Vincent łączyło prawdziwe uczucie, ale piosenkarka zawsze uważała, że dla Cary ważniejsza jest kariera. Vincent odeszła i złamała Carze serce - zdradza znajomy pań.


To wyjaśnia ostatnie melanże modelki. Cara zaczyna dzień od kilku kieliszków tequili.

Teraz wszystko staje się jasne - Delevingne topi smutki w alkoholu.

Cara próbuje przenieść się z wybiegu na wielki ekran, ale jej słabość do alkoholu stawia jej karierę pod znakiem zapytania. Teraz Cara przebywa w Toronto, gdzie ma zagrać u boku Jareda Leto i Willa Smitha w filmie "Suicide Squad". Każdy dzień zaczyna tam od wypicia tequili. Jej problem z alkoholem wymknął się spod kontroli - pisał ostatnio jeden z tabloidów.


Cara spotykała się wcześniej z Michelle Rodriguez, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu i napiętych grafików obu pań.


Cara Delevingne rozstała się z dziewczyną!

Cara Delevingne rozstała się z dziewczyną!

Cara Delevingne rozstała się z dziewczyną!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!